emako.plOpinie

: 1 813Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl- Logo - Opinie
emako.pl- Logo - Opinie

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.64/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Lampa podłogowa stabilna, montaż bezproblemowy - produkt godny polecenia. Paczka dotarła niekompletna, ale jeden telefon wystarczył, abym brakujący abażur otrzymała w przeciągu kilku dni. Obsługa bardzo miła. Dostawa szybka.
noz niestarannie wykonany ,okladzina rekojesci jest za waska (stal posrodku rekojesci wystaje poza okladzine ~ 0.5 -1 mm , os rekojesci nie jest w lini prostej z ostrzem - odchylenie 3 mm na dlugosci ostrza.)
Szeroka oferta, łatwość złożenia zamówienia i opłacenia należności. Dobra komunikacja z personelem. Niestety towar nadszedł nie taki, jaki zamówiłem i to jest minus dla firmy.
Szybka realizacja zamówienia. Bieżąca informacja. Jedna gwiazdka mniej za trochę skomplikowaną ścieżkę składania zamówienia.
Jest bardzo ładna i praktyczna ozdoba wnętrza sypialni polecam
Towar dobrej jakości tylko dostawa droga
zgrabny,zajmuje mało miejsca
Zegarek niestety nie działa!
bez komentarza
Wszystko OK.