Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (670)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

17 lis 2023
24 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
24 lis 2023
Dziękujemy za maksymalną ocenę i wybór naszej firmy! Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą równie udane :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
24 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy do ponownych zakupów! :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
22 lis 2023
Miło nam, że nasza obsługa klienta przyczyniła się do Państwa satysfakcji! Dziękujemy za podzielenie się swoją pozytywną opinią :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Serdecznie zapraszamy na ponownie zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
15 lis 2023
9 lis 2023
14 lis 2023
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do zakupów na naszym sklepie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
14 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 lis 2023
8 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy były udane. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
6 lis 2023
8 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 paź 2023
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 paź 2023
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że Państwa doświadczenie z nami było rewelacyjne. Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
25 paź 2023
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi klienta! Naszym celem jest zapewnienie najlepszej pomocy i wsparcia naszym klientom. Zapraszamy do ponownych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
19 paź 2023
23 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Mamy nadzieję, że znowu nas Państwo odwiedzą w niedalekiej przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
14 paź 2023
16 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszej marki oraz wspaniałą ocenę 5 gwiazdek! To dla nas naprawdę ważne. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi klienta! Naszym celem jest zapewnienie najlepszej pomocy i wsparcia naszym klientom. Zapraszamy do ponownych zakupów :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
16 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 paź 2023
12 paź 2023
Dziękujemy za fantastyczną ocenę! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Serdecznie zapraszamy ponownie do naszego sklepu :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 paź 2023
12 paź 2023
Dziękujemy za wyrażenie swojego uznania. Nasza firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
11 wrz 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą ocenę! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów. Zapraszamy ponownie w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt