Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (670)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

21 sie 2023
21 sie 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze swoich zakupów. Zapraszamy ponownie na zakupy w naszym sklepie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 sie 2023
10 sie 2023
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze swoich zakupów! Dziękujemy za pozytywną ocenę i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Państwa ponownie w niedalekiej przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 sie 2023
8 sie 2023
Dziękujemy za doskonałą ocenę i przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
4 sie 2023
Dziękujemy za opinię! To dla nas ogromnie ważne i motywujące. Cieszymy się, że byliśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi do wsparcia. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
4 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za ocenę! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że nasze działania przyniosły Panu satysfakcję, jesteśmy wdzięczni za Pana wsparcie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
29 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy za tak wysoką ocenę! Pana pozytywny feedback dodaje nam sił do dalszego doskonalenia się i świadczenia jeszcze lepszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
28 lip 2023
28 lip 2023
To dla nas wielka satysfakcja, gdy nasi klienci są zadowoleni. Dziękujemy za wyrażenie swojej pozytywnej oceny :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 lip 2023
27 lip 2023
Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Dziękujemy za podzielenie się swoją pozytywną opinią :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
17 lip 2023
18 lip 2023
Cieszymy się, że byliśmy w stanie dostarczyć kompleksową i skuteczną pomoc. Zadowolenie klienta jest dla nas największą nagrodą :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
30 cze 2023
Dziękujemy za doskonałą ocenę i przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że byliście zadowoleni z naszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
29 cze 2023
Dziękujemy za wybór naszej firmy i poświęcony czas na podzielenie się swoją oceną :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 cze 2023
26 cze 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Pana oczekiwania i zapewnić doskonałe doświadczenie. Pozytywny feedback jest dla nas niezwykle ważny i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 cze 2023
26 cze 2023
Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za podzielenie się swoją pozytywną oceną :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
14 cze 2023
21 cze 2023
14 cze 2023
21 cze 2023
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak pozytywną ocenę! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pana oczekiwania. Nieustannie analizujemy rynek, aby dostarczać klientom produkty, które są najbardziej wartościowe :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
13 cze 2023
20 cze 2023
Serdecznie dziękujemy za Pani wspaniałą ocenę. To dla nas ogromna motywacja, aby dalej rozwijać się i dostarczać najlepsze produkty na rynku. Dziękujemy za Pani wsparcie i zaufanie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
11 cze 2023
20 cze 2023
Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania! Dziękujemy za pozytywną ocenę :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
8 cze 2023
15 cze 2023
8 cze 2023
15 cze 2023
Jesteśmy wdzięczni za pozytywną ocenę na temat naszej firmy. Staramy się na bieżąco śledzić zmiany na rynku, aby dostarczać naszym klientom najnowsze rozwiązania :) Pozdrawiamy Zespół Swatt