Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (233) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (669)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

14 cze 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
14 cze 2023
Dziękujemy za docenienie naszej jakości obsługi :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
12 cze 2023
Dziękujemy za opinię i zaufanie, mamy nadzieję, że będziemy mogli dalej zapewniać łatwe i przyjemne doświadczenie zakupowe :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
12 cze 2023
Dziękujemy za tak wysoką ocenę! Pana pozytywny feedback dodaje nam sił do dalszego doskonalenia się i świadczenia jeszcze lepszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową opinię! :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 cze 2023
Dziękujemy za wspaniałą ocenę! To dla nas ogromna motywacja :) Pozdrawiamy Zespoł Swatt
9 cze 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! To dla nas ogromne wyróżnienie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
9 cze 2023
Dziękujemy za piękną ocenę! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
5 cze 2023
6 cze 2023
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 cze 2023

Najpierw dzwonić i pytać się o faktyczną dostępność, później zamawiać.

7 cze 2023
Najmocniej przepraszamy za zamieszanie, niestety synchronizacja stanów magazynowych z systemem sklepu internetowego ma nieznaczny poślizg, co czasami może powodować, że w momencie zamówienia towar widoczny jest jeszcze jako dostępny, a w rzeczywistości ktoś inny dokonał zakupu ostatnich sztuk chwilę wcześniej. Pozdrawiamy Zespół Swatt
20 paź 2023
po trzech dniach od zamówienia towar jeszcze nie wysłany!
20 paź 2023
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia jednakże sytuacja ta wynikła w związku z weryfikacją zdolności kredytowej w celu nadania limitu kupieckiego o który Państwo wnioskowali składając zamówienie ze wskazaniem 30dniowego terminu płatności. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy decyzję o możliwości nadania 14dniowego terminu płatności pod realizację Państwa zamówienia. Jeżeli nadal są Państwo zainteresowani prosimy o informację wówczas w poniedziałek 23.10.2023 zamówienie zostanie zrealizowane. Pozdrawiamy Zespół Swatt
22 sie 2023
zamówieniemoje zrealizowane będzieKiedy
23 sie 2023
Przepraszamy za wszelkie opóźnienia w dostawie Pana zamówienia. Zostało ono nadane 22.08. Chciałbym podkreślić, że wszelkie pytania można kierować poprzez kontakt z infolinią, mailowy lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Mamy nadzieję, że Pańskie przyszłe doświadczenie z nami będzie bardziej pozytywne. Pozdrawiamy Zespół Swatt