Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10 sie 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10 sie 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

2 sty 2022
Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

22 cze 2022
Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

7 lis 2021
3 lis 2021
29 paź 2021
29 paź 2021
28 paź 2021
15 kwi 2022
Na stronie podany czas wysyłki 1-3 dni roboczych. Jak na razie minął tydzień od zamówienia i cisza. Paczka jeszcze nie ruszyła. Jednak negatywne opinie na google to nie są pojedyncze przypadki. Dobrze, że zamówiłem tylko jeden produkt i za pobraniem, więc raczej mnie nie oszukają. Najwyżej nigdy go nie wyślą. Porażka taka firma powinna zniknąć z rynku.
15 kwi 2022
Dzień dobry nie ma mowy o oszustwie, sprawa zostanie wyjaśniona i jeszcze dziś będzie odpowiedź.
12 lis 2021
Pierwsza przyszła ankieta o zadowoleniu klienta, a nie wiadomośc o braku towaru! Zapis na stronie "czas wysyłaki 3-5 dni", brak kontaktu o opóźnieniu. W rozmowie telefonicznej uzyskałem info. "czas oczekiwania ok 3 miesięcy" - nieporozumienie. Nawet przeprasza nie padło - no cóż czekamy. Mam nadzieję, że jakośc wynagrodzi czas oczekiwania.
4 gru 2021
Zamówienie zostało opłacone niezwłocznie po otrzymaniu f-ry pro-forma a do dnia dzisiejszego nie zostało zrealizowane. W statusie zamówienia widnieje wpis: "Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym". Proszę o wysyłkę opłaconego towaru. Marek Knitter
8 gru 2021
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Sprawa została wyjaśniona. Przepraszamy za zaistniałą sytuację w dniu dzisiejszy zamówienie zostanie zrealizowane. Otrzyma Pan dodatkowy Gratis przesłany wraz z zamówieniem.
6 lis 2021
Dalej nie doszło zamówienie FUH ZBIGNIEW PERET Proszę o kontakt zbigniew.peret@vp.pl - tel. 501278772 pozdrawiam. Oczywiście próbowałem się dodzwonić. Chęciałem zapytać o zasobnik solarny 2-wężownicowy 200l i400l. .
8 lis 2021
Dziękujemy za opinię oraz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Sytuacja została wyjaśniona i w dniu dzisiejszym towar zostanie do Pana wysłany. Pozdrawiamy Zespół Swatt
20 kwi 2022
dostarczać towar w deklarowanym czasie !!!!!!, informować o opóźnieniach, i niech nie kłamią na infolinii
21 kwi 2022
Dzień dobry z tego co zostałem poinformowany, przez dział handlowy zamówienie zostało zrealizowane, za opóźnienie przepraszamy, ale w związku z perturbacjami na rynku, na które nie mamy wpływu, dostawcy nie gwarantują nam terminów dostaw i przekazują nam również terminy, które później są zmieniane.
31 maj 2022
Próbuję już drugi dzień dodzwonić się z reklamacją i ciągle wita mnie skrzynka pocztowa
2 cze 2022
Dzień dobry. Czy próby dotyczą nr 530 216 722 jeśli tak przepraszamy za zaistniałą sytuację, informujemy również o możliwości skorzystania z formularza reklamacyjnego dostępnego pod linkiem: https://swatt.pl/pl/kontakt Z zakładki "Temat" proszę o wybór "Reklamację" opisać sprawę dołączyć zdjęcia itp. Nasz zespół z pewnością przyglądnie się sprawie i dołoży wszelkich starań aby ją wyjaśnić. Pozdrawia Zespół Swatt
17 sty 2022
Panele nie mają jednolitego odcienia. Na jednym panelu folia EWA rozlana na cele
7 lut 2022
Dzień dobry dziękujemy za opinię. Jednocześnie informujemy, że zgłosił Pan reklamację, która zostanie zakończona wraz z przesłaniem zareklamowanych paneli.
19 gru 2021
20 gru 2021
Dziękujemy za opinię, jednocześnie prosimy o wskazanie dlaczego dostawa była na niskim poziome. Państwa opinia pomoże nam na usprawnienia w następnych realizacjach zamówień.