Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Totalna porażka, nie polecam. Opłacone zamówienie po 10 dniach nie zrealizowane, zero kontaktu. Po 5 dniach prośba o wystawienie opinii. Żenada
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry przepraszamy za zaistniałą sytuację, sprawa jest wyjaśniana. Pozdrawia Zespół Swatt Przykro nam że zamówienie zostało anulowane, może do nas wrócisz i kolejne zamówienie zostanie zrealizowane. Pozdrawia Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Przepraszam za zaistniałą sytuację, sprawa zostanie wyjaśniona niezwłocznie! Z pozdrowieniami Zespół Swatt
Próbuję już drugi dzień dodzwonić się z reklamacją i ciągle wita mnie skrzynka pocztowa
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry. Czy próby dotyczą nr 530 216 722 jeśli tak przepraszamy za zaistniałą sytuację, informujemy również o możliwości skorzystania z formularza reklamacyjnego dostępnego pod linkiem: https://swatt.pl/pl/kontakt Z zakładki "Temat" proszę o wybór "Reklamację" opisać sprawę dołączyć zdjęcia itp. Nasz zespół z pewnością przyglądnie się sprawie i dołoży wszelkich starań aby ją wyjaśnić. Pozdrawia Zespół Swatt
dostarczać towar w deklarowanym czasie !!!!!!, informować o opóźnieniach, i niech nie kłamią na infolinii
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry z tego co zostałem poinformowany, przez dział handlowy zamówienie zostało zrealizowane, za opóźnienie przepraszamy, ale w związku z perturbacjami na rynku, na które nie mamy wpływu, dostawcy nie gwarantują nam terminów dostaw i przekazują nam również terminy, które później są zmieniane.
Na stronie podany czas wysyłki 1-3 dni roboczych. Jak na razie minął tydzień od zamówienia i cisza. Paczka jeszcze nie ruszyła. Jednak negatywne opinie na google to nie są pojedyncze przypadki. Dobrze, że zamówiłem tylko jeden produkt i za pobraniem, więc raczej mnie nie oszukają. Najwyżej nigdy go nie wyślą. Porażka taka firma powinna zniknąć z rynku.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry nie ma mowy o oszustwie, sprawa zostanie wyjaśniona i jeszcze dziś będzie odpowiedź.
Zamówienie zostało opłacone niezwłocznie po otrzymaniu f-ry pro-forma a do dnia dzisiejszego nie zostało zrealizowane. W statusie zamówienia widnieje wpis: "Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym". Proszę o wysyłkę opłaconego towaru. Marek Knitter
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Sprawa została wyjaśniona. Przepraszamy za zaistniałą sytuację w dniu dzisiejszy zamówienie zostanie zrealizowane. Otrzyma Pan dodatkowy Gratis przesłany wraz z zamówieniem.
Panele nie mają jednolitego odcienia. Na jednym panelu folia EWA rozlana na cele
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry dziękujemy za opinię. Jednocześnie informujemy, że zgłosił Pan reklamację, która zostanie zakończona wraz z przesłaniem zareklamowanych paneli.
Zamówiony towar nie dotarł
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinie, jednocześnie przepraszamy za zaistniała sytuację. Towar został wysłany.