Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Pierwsza przyszła ankieta o zadowoleniu klienta, a nie wiadomośc o braku towaru! Zapis na stronie "czas wysyłaki 3-5 dni", brak kontaktu o opóźnieniu. W rozmowie telefonicznej uzyskałem info. "czas oczekiwania ok 3 miesięcy" - nieporozumienie. Nawet przeprasza nie padło - no cóż czekamy. Mam nadzieję, że jakośc wynagrodzi czas oczekiwania.
Dalej nie doszło zamówienie FUH ZBIGNIEW PERET Proszę o kontakt zbigniew.peret@vp.pl - tel. 501278772 pozdrawiam. Oczywiście próbowałem się dodzwonić. Chęciałem zapytać o zasobnik solarny 2-wężownicowy 200l i400l. .
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię oraz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Sytuacja została wyjaśniona i w dniu dzisiejszym towar zostanie do Pana wysłany. Pozdrawiamy Zespół Swatt