Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Obsługa wysyłki oraz jakość sprzętu nie budzi zastrzeżeń. Kontakt z klientem jednak może być lepszy. Zamówiłem zestaw i skoro na stronie widnieje czas dostawy 15 dni to spodziewam się dostawy w tym właśnie terminie. Rozumiem że łańcuch dostaw może zawieść ale należy stosowną informację umieścić na stronie. Poza tym naprawdę istotne jest poinformowanie klienta o problemie jak najszybciej a nie czekanie aż się zacznie wypytywać. Całościowo oceniam firmę "na plus" bo pomimo wpadki z czasem dostawy można na nich polegać.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Wysylka firma Raben, od 1.5 tygodnia moja paleta z kolektorem gdzies krazy, jesz w magazynie 30 km ode mnie. Firma SWATT nie odpisuje na wiadomosci. Nie wiem w jakim stanie dostane kolektor. Pracownicy infolini mogli by byc bardziej pomocni.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry możemy jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację. Otrzymałem informację z działu handlowego, po konsultacji z firmą RABEN , że przesyłka w dniu dzisiejszym zostanie dostarczona tj.13.06.2022. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam Zespół Swatt
Zapłaciłem za cały towar 1600zł, bo przy większości produktów widniało, że zostanie dostarczony od 1 do 3 dni oraz , że zapasy są duże. Przy jednej pozycji widniało 5 do 15 dni więc asekuracyjnie zadzwoniłem i poprosiłem o rozbicie towaru na dwa transporty. Pierwszy dotarł szybko, ale było tam towaru za 400 zł ledwie 1/4 towaru kiedy będzie resztą? Po co jest napisane 1 do 3 dni i duże zapasy?
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dzień dobry przepraszamy za zaistniałą sytuację, z informacji udzielonych z działu handlowego został Pan poinformowany o sytuacji z dostępem. Uzgodnił Pan, iż chce otrzymać towar który jest na stanie. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Trudny kontakt.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię, jednocześnie prosimy o wskazanie dlaczego dostawa była na niskim poziome. Państwa opinia pomoże nam na usprawnienia w następnych realizacjach zamówień.