Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (228) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (664)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Bezproblemowy zakup
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt

Ryzykowne zakupy internetowe

Zamówiłam trzy sztuki. Jedna pognieciona,jak widać na zdjęciu. Nie mam ochoty zajmować się zwrotem. Opakowanie nie było uszkodzone,a to oznacza że towar w takim stanie został zapakowany. Dwa pozostałe bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię! Rozumiem, że nie ma Pani ochoty zajmować się procesem zwrotu, jednak chciałbym poinformować, że do 14 dni istnieje możliwość jego zwrotu, możemy także wymienić grzejnik. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji naszych klientów, dlatego jeśli zdecyduje się Pani na zwrot wadliwej sztuki, chętnie pomożemy w organizacji tego procesu. Pozdrawiamy Zespół Swatt
JW
janusz w.
kobyla-góra
przydała by się informacja z linkiem do śledzenia przesyłki
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cenne uwagi, które pomagają nam się rozwijać. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś sugestie lub pytania, proszę dać nam znać. Chcemy zapewnić jak najlepsze doświadczenie zakupowe :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
18 sty 2024
7 cze 2023

Ogólnie pozytywnie

Transakcja przedłużyła się że względu na zakup ratalny, ale po jednym telefonie do firmy sprawa została szybko załatwiona. Ogólnie pozytywnie. Sprzęt zainstalowany, działa poprawnie.
9 cze 2023
Dziękujemy za Pana opinię dotyczącą naszej firmy! Przepraszamy za ewentualne opóźnienia związane z transakcją ratalną, jednak cieszymy się, że po kontakcie telefonicznym udało nam się szybko rozwiązać tę sprawę. Jesteśmy zadowoleni, że sprzęt został pomyślnie zainstalowany i działa poprawnie. Pana pozytywne doświadczenie jest dla nas ważne, a jednocześnie traktujemy Pana uwagę dotyczącą transakcji jako punkt, nad którym będziemy pracować, aby ulepszać nasze usługi :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy gotowi przyjąć wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości. Opinie są dla nas istotne, a każda propozycja będzie mile widziana :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
29 lis 2023
17 lis 2023
24 lis 2023
9 lis 2023
14 lis 2023
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do zakupów na naszym sklepie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
29 cze 2023
29 cze 2023
Dziękujemy za wybór naszej firmy i poświęcony czas na podzielenie się swoją oceną :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
5 cze 2023
6 cze 2023