Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (231) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (667)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Szybka dostawa.

Szybka dostawa bojlera 80 l. Towar dobrze zabezpieczony na czs transportu. Kompetentni pracownicy sklepu. Negatywnie oceniam jakość firmy kurierskiej z powodu braku wystarczającej informacji o terminie dostawy.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Expresowa realizacja, produkt zamówiony w poniedziałek we worek już dostarczony przez kuriera. Polecam !
paczka dotarla szybko,bojler dziala zgodnie z opisem. a jak dlugo to sie zobaczy. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z obsługi i jakości naszych produktów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Pan Mirek był bardzo pomocny w wyborze elementów instalacji. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Polecam. Szybki czas realizacji zamówienia, wszystko zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt

Żetelna firma, dobry kontakt i szybka wysyłka. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za cudowną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Bardzo dobry kontakt. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Rewelacja jakość , a dostawa expres.
OK
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Cieszymy się, że nasz produkt przyczynił się do Państwa satysfakcji. Zapraszamy na kolejne zakupy w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 godziny temu
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z swoich zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt