Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (641)

Ważny od: 10 sie 2021
Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

7 cze 2023
Towar otrzymałem, nie taki jak zgodnie z zamówieniem internetowym. Po zamówieniu i odczekaniu paru dniu, zadzwoniłem, by dowiedzieć się jak sprawa z wysyłką. Okazało się, że towar, który na stronie był oznaczony jako (dostępny), wcale dostępny nie był. Jest to wg mnie nie uczciwe, ponieważ zależało mi na czasie, więc widząc, że w tym sklepie towar jest dostępny a w innych nie, zdecydowałem się zakupić przedmiot z tego sklepu. Miła Pani, która ze mną rozmawiała, poinformowała mnie, że nie ma tego na magazynie, oczekują na dostawę (termin bliżej nie określony). Następnego dnia, znowu zadzwoniłem, tym razem rozmawiałem z Panem Adamem, który zaproponował mi inny model, dostępny od ręki, na co się zdecydowałem.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry