Certyfikat dla planetabajek.pl

07.02.2017 r.
06.02.2018 r.

Opinie o planetabajek.pl

4.80/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 11 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 31.01.2017 r..

Dziecko zadowolone a to najlepsza ocena :)vf

Dlugi czas oczekiwania na dostawe natomiast towar nie uszkodzony pierwsza klasa

planetabajek.pl odpowiada: 17.06.2017 r.
Dziękujemy za opinię, jednak co do długiego czasu na dostawę, to byśmy chcieli wyjaśnić, że zamówienie było złożone w niedzielę i w poniedziałek przygotowaliśmy paczkę do wysyłki. Jednak z przyczyn technicznych kurier odebrał ją we wtorek i następnego dnia była doręczona. Opóźnienie to wyniosło zaledwie 1 dzień w stosunku do terminu podanego na stronie informacyjnej produktu.

Suuuuper

Zamówienie zostało bardzo szybko i sprawnie

towar zgodny z oczekiwaniami, szybki czas realizacji.

Polecam sklep planetabajek.pl. Miła obsługa sklepu,szybka dostawa zamówionego towaru.

Super dostawca, rzetelny i słowny. Polecam

Towar dobrze zapakowany, nic nie uległo zniszczeniu. Dostawa szybką.

Bardzo mi się podoba ta strona

Produkt super,

Transakcja udana. Polecam sklep

planetabajek.pl opinie klientów

planetabajek.pl

Bajki DVD, CD dziecięce, książki, foteliki, wózki

planetabajek.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 07.02.2017 r.

Jesteśmy firmą handlowo usługową działającą na polskim rynku od 2000 roku. Od początku, działalność Nasza była związana z handlem elektronicznym i usługami informatycznymi. Od 2004 roku prowadzimy handel internetowy. Sklep PlanetaBajek.pl powstał z myślą o dzieciach i początkowo w ofercie sklepu znajdowały się wyłącznie bajki i filmy dla dzieci na DVD i Blu-ray. Obecnie oferta jest już rozszerzona o książki dla dzieci, zabawki, artykuły dziecięce (foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, wózki spacerowe itp.). Nieustannie oferta się poszerza, tak więc zapraszamy do częstych odwiedzin.

Lulinek ul. Bukowa 9

64-514 Pamiątkowo
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 639715508
Sławomir Bartkowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z planetabajek.pl.