tectake.pl- Logo - Opinie

tectake.pl

Opinie (455) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2863)

Ważny od: 10 wrz 2018
tectake.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 lis 2023
przedmiot bez zarzutu, zgodny z opisem i nawet kolor się zgadza z tym co na obrazku byłoby 5 gwiazdek i właściwie się należą, ale... wybór kuriera - i mnie UPS nawet nie wysiada z samochodu jak pada deszcz tylko wiezie do punktu a ja akurat byłam w domu i czekałam gdybym nie zadzwoniła do firmy to nawet nie byłabym świadoma że przedmiot jest w punkcie taki przypadek okazał się nie jednostkowy - firmo zrób coś z opcją kurierów albo włączcie wybór opcji dla klienta samą firmę polecam

26 maj 2023
W tej cenie spory zestaw, wykonanie dalekie od precyzji, w zestawie rozsypana montażówka i pogubione śruby. Trzeba było dokupić. Niedomalowane elementy stalowe. Mimo wszystko nie uważam zakupu za nieudany, trzeba mieć tylko świadomość że zestaw 8+4 w tej cenie nie może być w klasie premium. Plusem szklany blat przy stole - to mnie zaskoczyło

Opinie nt. sklepu tectake.pl

7 gru 2023
Towar idzie długo. Produkt przyszedł w podartej i spleśniałej torbie. Zapakowane byle jak.
Produkt w dobrej jakości lecz brak paru śrubek
26 gru 2023
Słaba jakość produktu.
5 lis 2023
11 maj 2023
Fotel jest wygodny aczkolwiek pomimo dokręcenia dość mocno jedna z rączek jest trochę jakby luźniejsza od drugiej. Instrukcja mogłaby być bardziej czytelna - łącznie z opisem funkcji odchylenia oparcia i jej blokady - można by zaznaczyć, że przekładnia z tym przypadku działa z dość dużym oporem (przełożenie w dół) - dla osób, które myślą, że przy mocniejszym pociągnięciu dźwigni zaraz jakaś część może ulec ułamaniu.
13 kwi 2023

Tablica na narzędzia okazała się super prezentem dla męża. Solidna rzecz stabilnie trzyma wszystkie elementy.
25 lis 2023
W miarę dobre oznakowanie, tylko wszystkie akcesoria łączące , typu śrubki i inne w jednym woreczku.co spowolniało montaż. Paczka miała dziurę w opakowaniu, przez co trochę była ,,zdarta,, jedna płyta, na szczęście z tyłu, więc mniej widoczna.Brak było dwóch śrubek, woreczek miał przedarcie. Z uwagi na powyższe,moglibyście państwo obniżyć wartość szafki i zwrócić chociaż 10 % jej wartości.
20 lis 2023

Stół Kerry + hokery Corby

W kwietniu tego roku zamówiłam stół Kerry, w listopadzie udało się domowić hokery Corby które niestety jakiś czas były niedostępne w kolorze stołu :) Idealne wymiary do niewielkiego mieszkania, stół oraz hokery są ciut niższe niż „standardowe”, na czym mi zależało. Wykonanie super, niestety z uwagi na konstrukcję troszkę się chwieje, mi to jednak nie przeszkadza.
1 cze 2023
Witam. Daję 4 gwiazdki, bo niestety ale dostałam 2 x element G, a brak elementu H. Stwierdziliśmy to już podczas skręcania szafki. Dlatego tego nie reklamuję. Jeżeli chodzi o jakość szafki - jest bez zarzutu. Bardzo starannie wykonana. Mogę ją z czystym sumieniem polecić innym.
16 kwi 2023

Komplet ogrodowy

Kilka dni temu otrzymałam swoje zamówienie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nowoczesny komplet ogrodowy. Taki jak sobie wymarzyłam w dobrej cenie. Skręcanie pochłania trochę czasu ale naprawdę warto. Mam nadzieję ze wytrzyma nie jeden sezon ;) Polecam ! :)
14 lip 2023
Rzetelna firma jestem bardzo zadowolona z zakupu kompletu ogrodowego. Chcę nadmienić że reklamowałam poduszki które były źle wykonane,po wysłaniu zdjęć po kilku dniach przyszły nowe i jeszcze zapas powłoczek. Polecam
24 kwi 2023
Wszystko przebiegło sprawnie, towar zgodny z zamówieniem. Jedynie opakowanie tekturowe było dość mocno "sfatygowane" i bałam się, żeby nie było uszkodzenia towaru. Na szczęście wszystko ok.
28 lis 2023
Loftowy stolik trafił do mnie błyskawicznie. Złożyłam go w kilkanaście minut - montaż jest bardzo prosty. Stolik oryginalny. Jestem bardzo zadowolona z towaru i przebiegu transkacji.
12 sie 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupu stolika kawowego.Towar zgodny z opisem, w pełni spełnia moje oczekiwania.Wszystko super: jakoś, dostawa, przesyłka idealnie zabezpieczona. Polecam!
10 maj 2023
Jestem zadowolona, to już druga ławka zakupiona przeze mnie. Solidna, stabilna a jednocześnie nie za ciężka- sama mogę ją przenosić z miejsca na miejsce Sprawna i szybka dostawa.
16 paź 2023
Zamówienie zrealizowane iście ekspresowo. Towar zapakowany solidnie. W rzeczywistości wygląda lepiej jak na zdjęciach. Z czystym sumieniem polecam tego sprzedawcę.
28 cze 2023
Witam. Proszę zwracać szczególną uwagę na ilość elementów złącznych, takich jak śruby i podkładki, gdyż w moim zestawie brakowało śrub i podkładek do montażu kół.
11 paź 2023

Bardzo spoko

Szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona. Meble stylowe i dobre jakościowo, chociaż taka IKEA ma nieco czytelniejsze instrukcje. W każdym razie polecam.
2 maj 2023

Wspaniały zakup.

Wózek rewelacyjny, dużo pomieści, koła zwrotne, dodatkowo plandeka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam wszystkim. Warto. Dobrze wykonany.
11 maj 2023
Produkt świetny. Ocena najwyższa. Fatalna logistyka dowozu produktu. Ale to wina bałaganu w UPS. Tectake nie ponosi za to odpowiedzialności.