tectake.pl- Logo - Opinie

tectake.pl

Opinie (457) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2863)

Ważny od: 10 wrz 2018
tectake.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 lis 2023
przedmiot bez zarzutu, zgodny z opisem i nawet kolor się zgadza z tym co na obrazku byłoby 5 gwiazdek i właściwie się należą, ale... wybór kuriera - i mnie UPS nawet nie wysiada z samochodu jak pada deszcz tylko wiezie do punktu a ja akurat byłam w domu i czekałam gdybym nie zadzwoniła do firmy to nawet nie byłabym świadoma że przedmiot jest w punkcie taki przypadek okazał się nie jednostkowy - firmo zrób coś z opcją kurierów albo włączcie wybór opcji dla klienta samą firmę polecam

26 maj 2023
W tej cenie spory zestaw, wykonanie dalekie od precyzji, w zestawie rozsypana montażówka i pogubione śruby. Trzeba było dokupić. Niedomalowane elementy stalowe. Mimo wszystko nie uważam zakupu za nieudany, trzeba mieć tylko świadomość że zestaw 8+4 w tej cenie nie może być w klasie premium. Plusem szklany blat przy stole - to mnie zaskoczyło

Opinie nt. sklepu tectake.pl

14 wrz 2023

To będzie mój ulubiony kwietnik.

Cały kwietnik bardzo mi się podoba. Nie miałam problemów ze złożeniem bo konstrukcja jest prosta. Jest leciutki i łatwo można go przenosić.
11 cze 2023
Towar dostarczono zgodnie z zamówieniem. Montaż po otrzymaniu był bezproblemowy, wszystko pasowało jak trzeba. Polecam ten sklep.
6 maj 2023
Firma jest godna polecenia Produkt w 100% zgodny Mieliśmy małą rysę na szkle ...reklamacja ekspresowa i bez zastrzeżeń!
4 sie 2023

Po prostu super!

Zaskakująco szybka wysyłka. Opakowanie perfekcyjne. Instrukcja montażu przejrzysta. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
14 maj 2023

Bezproblemowa i szybka realizacja zamówienia. Ławka zgodna z opisem, łatwy montaż, mam nadzieję, że posłuży latami.
29 paź 2023
Towar były zgodny z opisem i spełnił moje oczekiwania. Wysłka zrealizowana szybko. Wszystko przebiegło pozytywnie.
4 maj 2023
Gabiony - bardzo dobra jakośc wykonania i bardzo ciekawe i wygodne łączenie elementów. Była fajna zabawa z wnukiem
DS
Daniel S.
Włodawa
20 lis 2023

Biurko

Dobrze wykonane, z metalowym gwintem w płycie. Możliwość bezpiecznego demontażu i ponownego montażu. OK
11 lis 2023
Dostawa terminowa. Paczek jeszcze nie rozpakowałam ale myślę, że wszystko będzie się zgadzało.Dziękuję
26 wrz 2023

Tablica solidnie wykonana Polecam.

Tablica solidnie wykonana , bardzo dobra jakość lakierowania i bardzo dobra jakość wykonania otworów.
20 lis 2023
Stolik kawowy idealnie zgodny z opisem. Montaż banalnie prosty. Może śruby odrobinę za krótkie.
9 kwi 2023

Super cena doskonały kontakt ze sprzedawcą szczerze polecam
1 kwi 2023
Szybka wysyłka, towar jak w opisie. Wszystko na plus
1 kwi 2023
Półka jak w opisie, jestem zadowolona, polecam
21 kwi 2023
Jestem zadowolony z zakupu. Meble ogólnie OK.
8 cze 2023
Szybka darmowa dostawa, dobry kontakt z klientem, produkt dobrze opakowany, zgodny z opisem.
24 kwi 2023
Szklarnia ogrodowa bardzo szybko montowalna, estetyczna, lekka konstrukcja. Bardzo fajna.
14 lis 2023
Informacja o przesylce, mili wspolpracownicy ktorzy nam doreczyli- dobra jakosc Produktu
20 paź 2023
Polecam sklep, zamówiony kosz bardzo dobrej jakości, idealny do loftowego stylu łazienki
22 maj 2023
Świetna jakość kompletów wypoczynkowych, szybka dostawa i dobra cena na tle konkurencji.