tectake.pl- Logo - Opinie

tectake.pl

Opinie (457) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2863)

Ważny od: 10 wrz 2018
tectake.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 lis 2023
przedmiot bez zarzutu, zgodny z opisem i nawet kolor się zgadza z tym co na obrazku byłoby 5 gwiazdek i właściwie się należą, ale... wybór kuriera - i mnie UPS nawet nie wysiada z samochodu jak pada deszcz tylko wiezie do punktu a ja akurat byłam w domu i czekałam gdybym nie zadzwoniła do firmy to nawet nie byłabym świadoma że przedmiot jest w punkcie taki przypadek okazał się nie jednostkowy - firmo zrób coś z opcją kurierów albo włączcie wybór opcji dla klienta samą firmę polecam

26 maj 2023
W tej cenie spory zestaw, wykonanie dalekie od precyzji, w zestawie rozsypana montażówka i pogubione śruby. Trzeba było dokupić. Niedomalowane elementy stalowe. Mimo wszystko nie uważam zakupu za nieudany, trzeba mieć tylko świadomość że zestaw 8+4 w tej cenie nie może być w klasie premium. Plusem szklany blat przy stole - to mnie zaskoczyło

Opinie nt. sklepu tectake.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry