Certyfikat dla sportowybazar.pl

04.12.2014 r.
03.12.2017 r.

Opinie o sportowybazar.pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 20 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Przesyłka błyskawiczna. Towar zgodny z opisem. Strona w sklepie bardzo czytelna i przejrzysta. Z pewnością tu jeszcze wrócę

Ekspresowa wysyłka, sprawne rozwiązywanie ewentualnych problemów. Sklep na 5.

Super sklep po prostu

Zakupy w sklepie godne polecenia. Dostawa, towar i czas realizacji zamówienia
bez żadnych uwag.

Jest ok.

Bardzo dobra szybka obsługa

Wszystko w jak najlepszym porządku.Polecam zarówno sklep jak i towar.

Sklep godny polecenia.

Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, przesyłkę dostarczono zgodnie z zamówieniem.

polecam zakupy w tym sklepie

Jestem zadowolona z zakupów, skusiła mnie cena, jakość, ale nie trafiłam z rozmiarem, więc kurtkę musiałam zwrócić.

Jestem zadowolona z zakupów i błyskawicznej dostawy. Polecam

Ok jest

od zlozenia zamowienia do samego konca pozostawalem waznym klientem. polecamtego sprzedawce.

godny polecenia

Wszystko OK, tylko opakowanie było mocno uszkodzone. Na szczęście nie wpłynęło to na jakość trampoliny.

Jestem w 100 zadowolona z obsługi mojego zamówienia

Jestem bardzo zadowolona z zakupów i z niskiej ceny. Polecam.

tak

sportowybazar.pl opinie klientów

sportowybazar.pl

Sprzęt sportowy i turystyczny w najlepszej odsłonie!

sportowybazar.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.12.2014 r.

Internetowy sklep sportowo-turystyczny SportowyBazar.pl powstał z myślą o ludziach aktywnych, ceniących sobie dobre samopoczucie, wyprawy turystyczne oraz wysportowaną sylwetkę. Sklep ma w ofercie najwyższej jakości sprzęt fitness, sprzęt na siłownię, odzież sportową i turystyczną, plecaki turystyczne i trekkingowe, akcesoria kempingowe oraz ogrodowe w tym trampoliny i baseny. Sklep SportowyBazar oferuje produkty znanych i cenionych marek w najlep

ul. Kordeckiego 87

42-226 Częstochowa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:240428657
Dominik Majchrzak
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sportowybazar.pl.