gont123.pl- Logo - Opinie

gont123.plOpinie

ważny od: 27.09.2021
Sklep gont123.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie gont123.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27.09.2021

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Zdecydowanie polecam. Ogromny wybór, super ceny i przede wszystkim doradztwo. Mieliśmy pewien problem z zamówieniem, ale dzięki sklepowi matsell został szybko rozwiązany. Posiadają bardzo duże zaplecze logistyczne i bezpośrednie kontakty chyba do wszystkich głównych fabryk. SZACUN.

Czas realizacji 10dni miało być 48h Okazalo się ze brak jest zamówionego towaru o czym poinformowano po ....tygodniu.Nastepnie totalna obstrukcja OK tlumaczona przekierowywaniem maili do ...spamu pomimo ze była to ciągłość korespondencji .....Szczerze to nie mam pojęcia co się nimi podziało.Kupilem u nich ponad 300 m2 gontu i zawsze było w miarę ok tym razem gościu beznadziejny mi się trafił.

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Zdecydowanie można polecić
Szybka wysyłka. Wszystko odbyło się wzorowo. Polecam sklep z bogatym asortymentem oraz profesjonalną obsługę.
Po wpłaceniu zaliczki okazało się , że zamówiony towar jest niedostępny. Zmieniłem gont na inny , który miał przyjechać do końca sierpnia. Ostatniego dnia, po wysłaniu e-maila dowiedziałem się , że tego gontu też nie będzie. Firma Matsell nie informuje klientów o opóźnieniach w dostawach. Dobrze ,że nie padał deszcz. Potrzeby klienta dla firmy Matsell nie są priorytetem.
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Przepraszamy za taką sytuację, ale proszę o wyrozumiałość. Ten rok jest kompletnie zwariowany z dostępnościami towaru. Zawsze informujemy klienta zgodnie z prawdą i przekazujemy informacje jakie otrzymujemy od producenta i importera. Zamówienie klienta jest zawsze dla nas priorytetem, w przeciwnym razie nie mielibyśmy racji bytu od ponad 30 lat w handlu.
Daleko szukać takiej firmy. Doradzą i sprawnie dostarczą. Nie naciągnęli mnie (jak inni) na najdroższy towar, tylko zaproponowali najlepsza ofertę do moim potrzeb. Polecam w 200%
Wszystko jak powinno być Dobry kontakt Dobry towar Jedyna rzecz to przy małym zamówieniu droga wysylka Dziękuję
Zamówienie zrealizowane bez żadnych kłoptów, dobre doradzctwo oraz szeroki wybór w dobrych cenach, polecam !
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar wzorowej jakości a przesyłka świetnie zapakowana. Gorąco polecam!
Jedyny taki sklep z gontem w sieci. Fachowcy.
Wszystko OK. Przesyłka wyszła szybko i dotarła w całości. Towar dobrze spakowany i zabezpieczony.
Wszystko ok, ale długi czas dostawy oraz brak możliwości kontaktu telefonicznego ( tylko e-mail).
Tak jak piszą, mają największy wybór gontu i w najlepszych cenach. A co ważne znają się na tym.
Profesjonalna obsługa.100% zadowolenia.towar dostarczony zgodnie z umówionym terminem.Polevam
Jestem zadowolony z zakupu, produkt dobrej jakosci napewno skorzystam jeszcze nie raz
Sklep gonty polecenia. Duży wybór i profesjonalna obsługa. Warty 5 gwiazdek
Realizacja zamówienia błyskawiczna. Dostawa zgodna z zamówieniem. Polecam.
Wybór gonty ogromny, Doradzą, spakują i wyślą wg ustaleń. Polecam
Kolejny zakup i nie ostatni. Bez problemów, szybka realizacja
Wystawiam 5 gwiazdek na wszystko. Szybko i sprawnie
Zdecydowanie polecam. Dach wyszedł rewelacyjnie