gont123.pl- Logo - Opinie

gont123.plOpinie

ważny od: 27.09.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep gont123.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie gont123.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27.09.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Szybka wysyłka. Wszystko odbyło się wzorowo. Polecam sklep z bogatym asortymentem oraz profesjonalną obsługę.

Nie polecam! Zrezygnowałam z zakupu towaru po wcześniejszym wpłaceniu gotówki. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu pieniędzy, które wpłaciłam 13.09.2021r. Nie ma kontaktu telefonicznego, nie reagują na e-maile. NEGATYW

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Klient zrezygnował sam z zamówienia po opłaceniu. Zwrot środków wg regulaminu następuje w ciągu 10 dni od otrzymania rezygnacji. Pieniądze zostały zwrócone zgodnie z zasadami. Dlatego nie za bardzo rozumiemy negatyw.
Uszkodzona przesyłka i nie kompletna. Po reklamacji dostarczono braki nie takie jak w zamówieniu. Jednak kilka maili to za dużo. Sądzę, że dpd nawaliło niszcząc przesyłkę. A ,produkt Tj. szczeliwo rozwalony i w 1/3 rozlany nie uregulowano. Oczekiwania za 1000zł były wyższe.
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Uszkodzenia i brak towaru powstała po stronie spedycji. Klient nie przesłał nam wymaganych dokumentów reklamacyjnych, tylko zdjęcia. Mimo to reklamację uznaliśmy od razu. Produkty w całości zostały wysłane ponownie. Niestety i tak nam się oberwało.
Towar zamówiony, zaliczka zapłacona. Po kilku dniach informacja, że towaru jednak nie ma na stanie. 4 dni zajęło sprawdzanie czy zamówiony przez mnie towar jest na magazynie. Brawo!
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Informacja od terminie realizacji zakupionego towaru była w karcie produktów. Niestety klient nie widział, że towar jest na zamówienie.