gont123.pl- Logo - Opinie

gont123.plOpinie

ważny od: 27 wrz 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep gont123.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie gont123.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27 wrz 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu gont123.pl

28 paź 2021
Szybka wysyłka. Wszystko odbyło się wzorowo. Polecam sklep z bogatym asortymentem oraz profesjonalną obsługę.

1 paź 2021
Nie polecam! Zrezygnowałam z zakupu towaru po wcześniejszym wpłaceniu gotówki. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu pieniędzy, które wpłaciłam 13.09.2021r. Nie ma kontaktu telefonicznego, nie reagują na e-maile. NEGATYW

Opinie nt. sklepu gont123.pl

17 lip 2022
Szukałam i znalazłam. Jedyny sklep z gontem o takim wyborze. I co ważne dobrze doradzą.
16 lip 2022
Można polecać z pełną odpowiedzialnością. 5+
22 lip 2022
Polecam z czystym sumieniem.
18 lip 2022
Zakup udany, towar ok
22 lip 2022
17 lip 2022
16 lip 2022
7 kwi 2022
Zdecydowanie polecam. Ogromny wybór, super ceny i przede wszystkim doradztwo. Mieliśmy pewien problem z zamówieniem, ale dzięki sklepowi matsell został szybko rozwiązany. Posiadają bardzo duże zaplecze logistyczne i bezpośrednie kontakty chyba do wszystkich głównych fabryk. SZACUN.
5 kwi 2022
Obsługa na najwyższym poziomie. Zamówienie zrealizowane szybko. Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem mogę polecić :)
18 paź 2021
Zamówienie zrealizowane bez żadnych kłoptów, dobre doradzctwo oraz szeroki wybór w dobrych cenach, polecam !
27 maj 2022
Super!!! kompleksowe zakupy w jednym miejscu oraz profesjonalne doradztwo.
25 paź 2021
Jedyny taki sklep z gontem w sieci. Fachowcy.
11 paź 2021
Wszystko OK. Przesyłka wyszła szybko i dotarła w całości. Towar dobrze spakowany i zabezpieczony.
30 sty 2022
Tak jak piszą, mają największy wybór gontu i w najlepszych cenach. A co ważne znają się na tym.
9 lut 2022
Profesjonalna obsługa.100% zadowolenia.towar dostarczony zgodnie z umówionym terminem.Polevam
6 kwi 2022
Wszystko sprawnie, bez zarzutu, towar ok. Szybko reagują w przypadku kłopotów . Szacun !
28 paź 2021
Jestem zadowolony z zakupu, produkt dobrej jakosci napewno skorzystam jeszcze nie raz
30 wrz 2021
Sklep gonty polecenia. Duży wybór i profesjonalna obsługa. Warty 5 gwiazdek