carmager.com- Logo - Opinie

carmager.com

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (443)

Ważny od: 3 lip 2019
carmager.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 maj 2023
Bez problemów, dokładnie oznaczony i zgodny z rzeczywistością. Szybka dostawa do wybranego punktu. Cena umiarkowana, wyrób sprawdzony wcześniej dobrej jakości

18 wrz 2023
Dywaniki do BMW X1 e84 2011 r. - lewy przód lekko za mały, prawy przód ledwo się zmieścił (za długi). Tylne niestety za szerokie. Za tę cenę ujdzie...

Opinie nt. sklepu carmager.com

Czekam na przesyłkę. Czas realizacji to 20 dni roboczych. Nie zauważyłem tej informacji przy zamówieniu.
EK
ewelajna K.
Kołobrzeg
Ja nie otrzymałam jeszcze zamówienia, więc nie wiem co mam oceniać...
Zacznijcie produkować porządne rzeczy a nie badziewie.
29 cze 2023
Niestety, przed zakupem konsultowałem telefonicznie z przedstawicielem firmy jaki dobrać bagażnik do mojego opla insigni, upewniałem się ponieważ ( o czym poinformowałem ) ruszaliśmy z rodziną na wakacje w ciągu kilku dni. Pp rozpakowaniu belek dachowych i zapoznaniu się z instrukcją efekt montażu był ciągle taki sam. Podjechałem do firmy, która wypożycza z montażem takowe bagażniki i po kilku próbach, panowie porwierdzili moje przypuszczenia o zwrocie błędnie dopsowanego towaru.
25 paź 2023