zmotkaplecione.pl

Opinie (44) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (60)

Ważny od: 23 mar 2023
zmotkaplecione.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu zmotkaplecione.pl

5 maj 2024
Polecam. Bogata oferta, dobra jakość. Towar troskliwie zapakowany. Szybka realizacja zamówienia.
24 kwi 2024
Kontakt ze sprzedającą szybki, sprawny i profesjonalny. Na pewno wrócę!
6 maj 2024
27 kwi 2024
25 kwi 2024
Świetna jakość i szybka dostawa:)
Bardzo krótki czas realizacji zamówienia. Pięknie i bardzo starannie zapakowane produkty. Na pewno wrócę z kolejnym zamówieniem.
10 mar 2024
Szybka obsługa. Produkty super. Polecam
Szybko i sprawnie
24 lut 2024
wszystko jest ok

Idealana realizacja zamówienia

Świetny kontakt, przesyłka wysłana błyskawicznie. Zamówiona włóczka zgodna z opisem i bardzo ładnie zapakowana. Wszystko idelanie.
Wszystko. Szybka obsługa i realizacja. Polecam
Szybko i profesjonalnie.
26 sty 2024
26 sty 2024
Jestem zachwycona przesyłką! To było tak zapakowane jakbym kupiła sukienkę za 2000 zł :) a ja kupiłam tylko kilka motków ukochanej włóczki. Pierwszy raz zamawiałam w tym sklepie, ale na pewno nie ostatni. Jestem absolutnie zauroczona obsługą <3 Zamówienie przyszło bardzo szybko, mimo że to był okres świąteczny.
2 sie 2023
Doprawdy nie wiem co jeszcze można ulepszyć: Asortyment przebogaty, doskonałe gatunki włóczek, niezwykle eleganckie i staranne opakowanie, milutki gadżecik w każdej przesyłce plus miłe słowo i błyskawiczna wysyła. Jednym słowem: DOSKONAŁOŚĆ
18 paź 2023

Uroczy pakuneczek.

Wełną przesłana bardzo szybko w gustownym opakowaniu.Dodany wzór na czapkę Tego się nie spodziewałam.Welenka ma piękny kolor,zgodny ze zdjęciem na stronie i jest bardzo mięciutka i miła w dotyku
8 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia, rewelacyjna jakość produktu, pięknie zapakowane, poczułam nie wyjątkowo. Ja dałabym 6gwiazdek