alboom.pl- Logo - Opinie

alboom.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Ważny od: 10 lut 2014
alboom.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu alboom.pl

JM
Jola M.
Strzelce Opolskie
26 gru 2023
Satysfakcja gwarantowana. Ekspresowa realizacja, doskonała jakość. Polecam. Osobiście kolejny rok korzystam ze strony Alboom.pl na zrobienie planera rodzinnego.
jestem zachwycona realizacją projektu według mojego zamówienia i dobrą jakością wydruku oraz szybką i bez problemową dostawą . dziękuję
5 sty 2024
Pięknie wydrukowany kalendarz, szybki druk i dostawa. Zamawiam od kilku lat z firmy Alboom i zawsze jestem zadowolona.
PK
Paweł K.
28 gru 2023
łatwo, szybko i sprawnie - to już 10 rok jak zamawiam tu kalendarze
Szybko i sprawnie. Vouchery i promocje są genialne!
Szybkość i jakość wykonania
16 sty 2024
14 sty 2024
MK
Monika K.
7 sty 2024
25 gru 2023
11 lip 2023
Przyjazne oprogramowanie dla nieprofesjonalistów. Przydałoby się więcej możliwości/ zestawów umieszczania zdjęć na stronie, np. panoram i powszechnych formatów (długich-wysokich) bez przycinania. Kompozycja autora zdjęcia na tym traci. Sugestia - nowe szablony - np. wakacyjne.
KJ
Kasia J.
18 wrz 2023
Piękna fotoksiązka, świetna komunikacja, wielka życzliwość i współpraca, błyskawiczny wydruk. Przy tym program intuicyjny w obsłudze, bez konieczności instalacji. Ciągle tu wracam i zawsze 100% satysfakcji. Dziękuję i polecam.
12 wrz 2023

Tworzenie własnych układów zdjęć

Brakuje mi możliwości tworzenia własnych kompozycji własnych oraz wstawiania panoramek w nieobciętej postaci. I może jeszcze chociaż jedna inna czcionka..
16 gru 2023
Kolejna książka, którą zamówiłem. Piekny papier i szsta graficzna. Bardzo szybki druk i realizacja. Wielki szacunek i podziękowania dla całego zespołu
SŻ
Sylwia Ż.
7 wrz 2023
Jak co roku zamówiłam zeszyty. To już 10 rok mojej współpracy z firmą Alboom. I nie zawiodłam się. Zeszyty ze zdjęciem to naprawdę świetny pomysł!!!