Przyczółek - miejsce dla graczy- Logo - Opinie

Przyczółek - miejsce dla graczyOpinie

ważny od: 5 lut 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep Przyczółek - miejsce dla graczy został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Przyczółek - miejsce dla graczy można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lut 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu Przyczółek - miejsce dla graczy

20 gru 2021
Obsługa jest doskonała i super miła. Wysyłają rzeczy szybciej niż można się spodziewać i potrafią dorzucić prezent niespodziankę. Paczki zawsze spakowane tak, że w środku wszystko jest w perfekcyjnym stanie. Asortyment jest szeroki, a jak czegoś w nim nie ma to można zagadać i jest duża szansa, że się pojawi. No generalnie wszystko ekstra. Polecam!

20 wrz 2022
Wszystko ok, poza tym ze w uwagach prosiłem o opóźnienie wysyłki czego nie zrobiono

Opinie nt. sklepu Przyczółek - miejsce dla graczy

Właściciel dba o to, by klient czuł się nie jak klient, a jak kumpel z tym samym hobby. :)
2 lis 2022
Polecam!
15 paź 2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa
14 paź 2022
30 wrz 2022
29 wrz 2022
29 wrz 2022
28 wrz 2022
Pomocna obsługa, szybka realizacja, fantastyczne wiadomości na paczkach.
2 wrz 2022
Szybko, sprawnie, profesjonalnie:)
22 wrz 2022
2 wrz 2022
20 wrz 2022
Odpowiedź ze sklepu Przyczółek - miejsce dla graczy
23 wrz 2022
Bardzo przepraszamy za brak realizacji prośby. Błąd oczywiście po naszej stronie :( Nie zauważyliśmy, że paczkę mieliśmy wysłać w poniedziałek tydzień później, a nie po prostu w poniedziałek po weekendzie. Na pewno wyciągniemy wnioski, żeby takich błędów uniknąć w przyszłości i jeśli możemy zrobić coś, żeby wynagrodzić wcześniejszy odbiór - zapraszamy do kontaktu :)
2 sie 2022
Bardzo uczciwy sprzedawca, bank w wyniku błędu technicznego dwukrotnie naliczył płatność, sprzedawca sam to zauważył i zaoferował zwrot nadpłaty. Tak trzymać. Towar oczywiście zgodny z opisem.
5 sie 2022
20 gru 2021
30 gru 2021
Zamawiałem "Fiasco", ale żadnego fiaska na szczęście nie było. Wręcz przeciwnie! Pierwsze zamówienie na pewno nie będzie ostatnim, bo jestem zachwycony czasem realizacji oraz podejściem do klienta. Dorzucenie spersonalizowanej wiadomości i cukierków - niby niewiele, ale pokazuje, że mamy do czynienia z ekipą, której zwyczajnie zależy.
26 sty 2022
Najszybsza wysyłka z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Produkt w stanie nienaruszonym i krótka, osobista wiadomość spowodowała uśmiech na mojej twarzy :) Zmieniam swojego dostawcę wszelkich podręczników RPG :) Gorąco polecam Przyczółek.
8 lip 2022
Czas realizacji w porządku. Zostałem poinformowany, że paczka zostanie wysłana jeden dzień później, więc na plus kontakt z klientem. Lekki minus, ponieważ jedna z gier przyszła z rysą.
17 gru 2021
Sztos obsługa, super klimat, asortyment dla najbardziej wymagających, a rzeczy niemożliwe do zdobycia na rynku do odbioru po trzech dniach. Przerzut na zajebistość wszedł :D
6 gru 2021
RPGi tylko w Przyczółku. Gdyby każdy biznes podchodził w ten sposób do klienta, świat byłby piękniejszy =) Dzięki, że dajecie świetny przykład!