hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2728) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4560)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Ramą od siodełka porysowana mechanicznie
3 mar 2024
Delikatna konstrukcja Brak kilku śrub i nakrętek na szczęście miałem w warsztacie Gąbki przy ćwiczeniach wysuwają się z uchwytów i trzeba je poprawiać .
Mało precyzyjnie wykonany sprzęt po skręceniu jest krzywo, ławeczka dobrze wygląda ale element do robienia nóg to tragedia...
Rower w miarę ok. Jakość adekwatna do relatywnie niskiej ceny..czyli może być. Bardzo duży mankament to fakt, że na stronie napisano, iż rower działa z apka fitShow co okazuje się nieprawdziwe. Na zgłoszenie tego faktu producent (a właściwie importer) napisał, że faktycznie nie działa i nic z tym nie są w stanie zrobić. Na tę okoliczność dostałem co prawda jakieś marne 100zl rabatu, ale fakt że na stronie nadal widnieje info o współpracy z fitshow. Kinomap też nie widzi urządzenia... Jedynie ta ich nadziewana apka iconsele działa.vsle jest wyjątkowa marna. Brak jakichkolwiek możliwości personalizacji treningu. Można korzystać z gotowych treningów. Jedynie interwały można tworzyć wedle własnego schematu, ale też w ograniczonym zakresie bo nie da się dla takiego interwału zaplanować rozgrzewki etc. Jedynie cykle z małym i dużym obciążeniem. Tak więc dla osób które liczą na porządny trening w oparciu o apke fitshow która daje bardzo duże możliwości będą zawieszone. .

brak srubek zgodnie z iloscia do…

brak śrubek zgodnie z ilością do zmontowania
21 sty 2024
Poprawić wysyłkę towaru. Aby klient otrzymywał ja następnego dnia jeśli towar jest na stanie oraz poprawić śledzenie przesyłek aby było płynniejszy status
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport
Stół do bilarda przyjechał w komplecie, natomiast brak jest możliwości wniesienia do domu. Kurier przyejchał sam, więc musiałem się urwać z pracy, aby pomóc mu znieść stoł z samochodu.
6 sty 2024
Poobijane obciążenia
3 sty 2024

Problem z wyświetlaczem.

Problem z wyświetlaczem oraz instrukcją. Według instrukcji wyświetlacz powinien działać automatycznie po uruchomieniu natomiast nie działa, nie ma baterii ani informacji jaką dokupić.
Brak kontaktu z kurierem pomimo dzwonienia i wysyłanych sms-ów.Zero kontaktu. Klient też pracuje i nie może być uziemiony w domu na cały dzień.
31 gru 2023
Zamówienie zostało nie do końca zrealizowane, nawet nie została wysłana informacja że w całości nie przyjdzie. Podczas zamówień wszystko było dostępne od ręki. Gdybym wiedział to nie robiłbym zamówienia 🙈
22 gru 2023
13 gru 2023
Brak szczegółowego opisu wysokości siodełka roweru stacjonarnego. Brak podania sposobu zamoncowania siodełka. Nie jest na sztycy , co uniemożliwia jego ewentualną wymianę.
9 gru 2023
Dostawa dużych gabarytów z opcją wniesienia.
29 lis 2023
28 lis 2023
Pedały od rowerka co chwilę odpadają. Nie da się dokręcić do końca Reszta ok
30 paź 2023