hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2746) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4710)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

28 gru 2023
15 sie 2023

Meble tragedia…

6 lip 2023

Wysyłają uszkodzone używane buble

Zamówiłam odkurzacz basenowy, dotarł do mnie uszkodzony/ odłamana część/. Paczka była całą. Wysłali używany bubel. Po kilku mailach obiecano mi wymianę na nowy. Po tygodniu okazało się że nie mają nowego mimo że napisali iż już go wysłali. Napisali że odesłali pieniądze. Potem że zlecili księgowanie zwrotu pieniędzy a następnie że mają dwa tygodnie na zwrot. Beznadziejne podejście do klienta. Kontakt telefoniczny to odstłanie do kontaktu meilem. Na meila czekasz w nieskończonosć. Omijać z daleka!
8 sie 2023
Towar przyjechał uszkodzony. Na odbierającego reklamację kuriera czekałem 4 dni, teraz nie wiem ile będę czekał na nową dostawę i czy znowu nie będzie uszkodzona. Kontakt ze sprzedawcą blokuje system - najlepsza zasłona dla nierzetelnych handlowców .
10 sie 2023
Dzień dobry, Chcielibyśmy skorzystać z okazji, by skontaktować się w związku z opinią, którą mieliście Państwo okazję wyrazić. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz świadczonych usług. Prosimy o wysłanie maila pod adres sklep@hop-sport.com Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport.
7 cze 2023

Nie prawidłowy adres dostawy.

Zamówiłem towar pod adres prywatny, a faktycznie okazało się że wyłali gdzieś indziej, dostałem wiadomość że towar dostarczyli do sklepu gdzie mogę go odebrać. Skep znajduje się ok 2km od wskazanego adresu.
8 sie 2023
Dzień dobry, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i serdecznie za nią przepraszamy. Niestety nie mamy wpływu na pracę zewnętrznej firmy kurierskiej. Oczywiście zgłosiliśmy tę sprawę do naszego opiekuna w firmie kurierskiej, aby wyeliminować takie sytuacje w przyszłości. Mimo wszystko zapraszamy Pana do ponownych zakupów w naszym sklepie - jesteśmy przekonani, że tym razem transakcja przebiegnie pomyślnie. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport
7 lip 2023
Jedno wielkie gowno. Nie polecam sprzętu do ćwiczeń. Gowniana jakość ;/ Orbitrek mało się nie rozleci podczas ćwiczeń, trzeba uważać
8 sie 2023
Szanowni Państwo, bardzo nam przykro z powodu otrzymania negatywnej opinii. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy dlatego uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: sklep@hop-sport.com. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze zatem będziemy wdzięczni za informację zwrotną w tej sprawie - na pewno zaproponujemy rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport
7 maj 2023

Brak kontaktu / Brak dostawy

Brak kontaktu, przesyłka Darłowo przeterminowana i nadal nie dochodzi pomimo jasnego terminu dostawy . Nie polecam
17 lip 2023
Dzień dobry, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i jeszcze raz serdecznie za nią przepraszamy w imieniu firmy kurierskiej. Przesyłka została przez nas nadana terminowo. Pragniemy podkreślić, iż interweniowaliśmy w tej sprawie do firmy przewozowej oraz byliśmy w ciągłym kontakcie z Klientem, informując o przebiegu przesyłki. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport

Produkt wadliwy, obsługa reklamacji słaba, nie warto kupować w tej firmie.

Produkt wadliwy, już przy skręcaniu były problemy (śruby nie dające się przykręcić i odkręcić). Dodatkowo sprzet zepsuł się po 25 min treningu (mechanizm z kołem zamachowym wysiadl). Problem z reklamacja i zwrotem. Nie kupiłbym ponownie.
29 sie 2023
Robert zakupiony w sklepie jest beznadziejny do kompletu brakowało śrubek a tak naprawdę żadne śrubki nie są idealnie dopasowane częściowo był skręcane na siłę ponieważ nic do siebie nie pasowało nie polecam gorąco tego sprzętu
Produkt ok zgodny z opisem ale dostawa wpływa też na jakość usługi. Kurier był agresywny, wymuszał podpisanie odbioru a nie chciał pokazać zakupionego produktu. Gdyby nie moja interwencja produkt był by uszkodzony i do zwrotu.
25 gru 2023
Zamówiliśmy stół do piłkarzyków który miał być prezentem pod choinke pomimo gwarancji dostawy przed świętami i telefonem do sklepu prezentu nie mamydo dnia dzisiejszego. Jesteśmy bardzo zniesmaczeni.
Po pelnym rozpakowaniu i instalacji elmentow okazalo sie ze czesc glowna jest zardzewiala. Wina jest po stronie fabryki czyli nikt nawet tego nie sprawdza czy produkt jest pelnowartosciowy…
1 lis 2023
Paczka nie dotarła, rozmawiałem z dwoma osobami z firmy w tej sprawie, jedna nie mogła odnaleźć zamówienia, druga miała się odezwać gdy wyjaśni sprawę. Minął tydzień, dalej cisza.
18 lis 2023
Więcej asertywności. Jeżeli mówię, że nie da się przepchnąć rurki o większym przekroju przez szparę o mniejszym przekroju, to się nie da.
17 lis 2023
Sprzęt fatalnej jakości nigdy więcej nie zakupie u was niczego i każdemu będę odradzał zakup z waszej firmy
10 gru 2023
do moich hantli dali mi zaduze zakrętki przez co nie moge cwiczyc i musze dokupic inne. jestem zawiedziony.
3 lip 2023
Zapłaciłam i nie otrzymałam towaru.
18 lip 2023
Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, ale zamówienie nie zostało opłacone. W naszym systemie widnieje informacja o nieudanej płatności. Uprzejmie prosimy o ponową weryfikację swojego konta bankowego - środki powinny do Pani wrócić. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów pozostajemy do Pani dyspozycji. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport
Czas realizacji usług - umowa została podpisana w zeszłym tygodniu, wciąż czekam na paczke
23 gru 2023
Nie dostałem przesyłki bez powodu, czekam na ponowne wysłanie
26 lis 2023
Jeden z elementów przesyłki był pęknięty