hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2730) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4555)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

9 mar 2024
Poprawić proces anulowania zamówienia po godzinie 16. Zamówiłam wasz produkt, opłaciłam, ale musiałam z niego zrezygnować. Niemal natychmiast od złożenia zamówienia dzwoniłam i pisałam na info i sklep. Działo się to wszystko po 16 Kurier i tak dostarczył produkt.
17 lut 2024
Bardzo długa dostawa
po złożeniu brakuje 8 wkrętów ławka wygląda na fajną te śruby sobie dokupię
9 sty 2024
Ogulnie fajnie wygloda ale w trakcie ćwiczenia podkręcają się co chwilę nakrętki czeba non stop dokręcać 🤔
Proszę wejść na maila mojego i przeczytać wiadomość z której jestem nie zadowolona
13 gru 2023
12 gru 2023

Wadliwość nadesłanego sprzętu

Nadesłany mi (zakupiony) sprzęt (rower stacjonarny) nie p[osiadał wszystkich niezbędnych do montażu części, a także został wykonany wadliwie, co całkowicie uniemożliwia złożenie poszczególnych elementów w jedną funkcjonująca całość.
Rączki hantli schodzą z rurek nie są sklejone
,nie ma daty dostawy, to jest ważne
2 gru 2023
17 paź 2023
28 sie 2023
Jasno w opisie przedmiotu przedstawić iż grubość sprzedawanej pianki wacha się +/- 5mm. Do tego że przycina się ja bez problemu nożem a tym samym każdym innym przedmiotem - dlatego by maty nie uszkodzić nie zaleca się dotykania jej żadnymi przedmiotami (bardziej lub mniej ostrymi)
7 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinię i cenne wskazówki - zostały one przekazane do odpowiedniego działu. Z wyrazami szacunku, Zespół Hop-Sport
5 sie 2023
Rower, który kupiłam miał sztuczne, zakłamane opinie. Niestety za 730 zł dostałam straszny bubel nie wart nawet połowy tej ceny. Dodatkowa gwiazdka tylko za szybką realizację zamówienia.
8 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro że poczuła Pani niezadowolenie z zakupionego sprzętu. Bardzo prosimy o wiadomość mailową pod adres sklep@hop-sport.com celem rozwiązania zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Hop-Sport
1 sie 2023
dotrzymywać umowy.
4 sie 2023
Dzień dobry, Chcielibyśmy skorzystać z okazji, by skontaktować się w związku z opinią, którą mieliście Państwo okazję wyrazić. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz świadczonych usług. Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdybyście mogli Państwo podzielić się z nami szczegółami na temat Państwa doświadczenia. Pozwoliłoby to nam lepiej zrozumieć, co mogło pójść nie tak oraz w jaki sposób możemy podjąć kroki naprawcze. Prosimy o wysłanie maila pod adres sklep@hop-sport.com Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport.
7 lip 2023
Poprawcie kontrole jakości zbyt częste niedoskonałości sprzetu asymetryczne
8 sie 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za Pani opinię i przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności. Dołożymy wszelkich starań, aby poprawić jakość naszego produktu. Pozostajemy do Pani dyspozycji pod adresem mailowym: sklep@hop-sport.com - z pewnością zaproponujemy rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Z wyrazami szacunku, Zespół Hop-Sport
29 cze 2023
W przesyłce brakiwało gratisów.
8 sie 2023
Szanowny Panie, Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i serdecznie za nią przepraszamy. Widzimy jednak w naszym systemie, iż brakujące elementy zostały do Pana niezwłocznie dosłane. Będziemy niezwykle wdzięczni za przemyślenie kwestii edycji tej opinii - finalnie dołożyliśmy wszelkich starań, aby naprawić zaistniałą sytuację. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport
1 cze 2023
Otrzymałem wadliwy nowy produkt ( meble ogrodowe). Nóżki sofy Krzywe i nie dające się wypoziomować. Grzebiąc w internecie wychodzi na to ze jest to nie pierwszy taki przypadek odnośnie tego konkretnego zestawu ogrodowego. Wiec sprzedawany jest wadliwy produkt. W rezultacie Brak odpowiedniej komunikacji z serwisem Hop-Sport. Ciągnąca się komunikkacja mailowa zamiast telefoniczna.
18 lip 2023
Szanowny Panie, Bardzo nam przykro, iż produkt okazał się być wadliwy. Niestety takie sytuacje czasami się zdarzają i nie mamy na nie wpływu, ale zawsze staramy się priorytetowo zrealizować reklamację, aby Klient jak najszybciej mógł korzystać z produktu. W tej sprawie uczyniliśmy wszystko, co było w naszej mocy aby jak najszybciej sfinalizować Pana zgłoszenie. Przykro nam, ale rozpatrywanie reklamacji możliwej jest jedynie drogą mailową. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport