hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2730) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4555)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Alex

Produkt dostarczony szybko, montaż też nie jest problematyczny tylko brak informacji jakie baterie są potrzebne i gdzie je zamontować uważam że powinno być to zawarte w instrukcji.
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Sugestie zostały przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Wszystko gra oprócz tego, że jeden krążek jest uszkodzony. Nie będę sprawdzał co gdzie kiedy i jak się to stało.. Dlatego 4 gwiazdki.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport

Rower stacjonarny

Szybka dostawa.Fajny sprzęt.Bardzo dobry kontakt.Polecam
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię oraz docenienie naszej pracy. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze.

Życzymy dobrego dnia!

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Bardziej wygodne siedzisko
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

3 mar 2024
9 mar 2024
Poprawić proces anulowania zamówienia po godzinie 16. Zamówiłam wasz produkt, opłaciłam, ale musiałam z niego zrezygnować. Niemal natychmiast od złożenia zamówienia dzwoniłam i pisałam na info i sklep. Działo się to wszystko po 16 Kurier i tak dostarczył produkt.
Ogólnie bieżnia ekstra, miła obsługa klienta. Ale mam zastrzeżenia do instrukcji. Jest nieczytelna. Nie ma przybliżeń gdzie dokładnie trzeba wkręcić śrubki. Mieliśmy problem bo jak bieżnia przyszła to nie mogliśmy wsadzić rączek tak jak powinno być. Musieliśmy kręcić śrubami i sami sprawdzić jak to ustawić a to nie powinno tak być.
11 lut 2024
Szybko załatwiony zakupu
Ok
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport
24 lut 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy. Zespół Hop-Sport