hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2746) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4710)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

21 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport
20 sty 2024
MC
28 gru 2023
29 gru 2023
10 cze 2023
Rower Argo to dobry wybór. Jest estetycznie wykonany, sprawia wrażenie solidnego. W użytkowaniu stabilny. Rowerek jest bardzo cichy, duży plus za matę. Regulacja oporu i zakres oporu super. Bardzo duże możliwości regulacji, nadaje się dla osób wysokich i niskich. Komputerek intuicyjny w obsłudze bezproblemowo łączy się z iConsole oraz z pasem telemetryczny. Brak gwiazdki dotyczy sklepu: na stronie nie ma instrukcji sprzętu, trzeba zamawiać instrukcje e-mailem utrudnia to porównanie. Inne sklepy dają możliwość ściągnięcia instrukcji. Instrukcja zawiera zdawkowe opisy np trybu HRC(zadałem pytanie do serwisu). W HRC nastawiłem czas 10 minut HTC na 55% i po 3 minutach cas się zatrzymał i komputer zaczął pikać. Jest to sprzęt dla amatora dlatego przydałby się dokładniejszy opis.
12 cze 2023
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
 Dziękujemy za sugestie -zostały przekazane do odpowiedniego działu w celu poprawy. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

25 kwi 2023
wygląda solidnie , trochę słabo spasowane w niektórych miejscach ale nie powinno rzutować na użytkowanie i funcjonalność, ławeczka nadaje się tylko do użytku dla dziecka - dla dorosłej osoby jest za wąska i za krótka ale kupiona była z myślą o dziecku więc nie jest to dla mnie problem, do montażu potrzebne koniecznie klucze 2 x17 (żeby trzymać śrubę i nakrętkę ) i 13 oraz wiertło 12 - generalnie ok
15 maj 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię oraz wszystkie cenne wskazówki. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Życzymy dobrego dnia! Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport
17 paź 2023
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, sprzęt jakościowo zadowalający, puki co jest ok, zbyt krótki czas posiadam rowerek stacjonarny, aby móc coś więcej powiedzieć, czas pokaże jak się będzie sprawował. Jedyna zecz do której można się przyczepić to instrukcja użytkowania komputera, trochę za mało informacji. Po zatym 100% zadowolenia.
18 paź 2023
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport