hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2730) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4555)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Szybka dostawa, wszystko zgodne z opisem.Sprzęt widać że solidny.
Na ten moment wygląda bardzo dobrze zobaczę jak będzie sprawdzał się w boju.
Dzień dobry,
 dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Szybko i profesjonalnie

Szybka realizacja zamówienia. Bardzo prosty montaż. Materiały z których poręcze są zbudowane są bardzo dobrej jakosci i są świetnie spasowane. Spełnia nasze oczekiwania i świetnie sprawdza się do domowej małej siłowni. Założeniem było poprawienie kondycji i te poręcze sprawdzają się w 100% Różne ćwiczenia w jednym urządzeniu. Cała rodzina zadowolona.
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

PS
P S.
Darłowo
Super polecam
Dzień dobry,

Jakość wykonania zgodna z opisem. Cena przystępna. Dla początkujących w sam raz.

Dzień dobry,

Bardzo szybka dostawa! I darmowa, brawo
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze.

POLECAM

Polecam sklep HOP - SPORT. Ekspresowa wysyłka, przesyłanie informacji mailowo i informowanie o poszczególnych etapach. SUPER
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię oraz docenienie naszej pracy. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze.

Super sprzęt. Szybka dostawa

Bardzo szybka przesyłka

Świetne urządzenie👍😘
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

rower technicznie działa b. dobrze po tygodniu użytkowania, mały minus to specyficzna woń niektórych materiałów ale ogólnie polecam.
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.