sonrisa.com.pl- Logo - Opinie

sonrisa.com.pl

Opinie (12) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 30 gru 2022
sonrisa.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sonrisa.com.pl

14 kwi 2023

Doświadczenie pierwszego zamówienia

Dobrze, że jest taki sklep. W Warszawie bardzo brakuje sklepów z przystępnymi cenami żywności, dlatego zdecydowano się zamawiać na Sonrisa. Ceny są bardzo przystępne. Szybka wysyłka, to zawsze Plus. Byłoby wspaniale, gdyby oferta sklepu nadal się rozwijała. Chciałbym, żeby pojawiła się sekcja "oleje" , a także "supplementy". Niestety jeden z produktów dostałem gorszej jakości niż się spodziewałem. orzechy włoskie okazały się ciemne i gorzkie, co sugeruje, że są stare lub nie są dobrą metodą przechowywania..
25 kwi 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Po złożeniu zamówienia późnym wieczorem na następny dzień już dostałam informację, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Dostawa była zrealizowana w szybkim tempie. W paczce poza moim zamówieniem znajdował się drobiaz w postaci gratisu, to bardzo miłe 🙂
8 lip 2023
Spory asortyment w dobrych cenach i bardzo szybkie opcje dostawy - to mi się podobało. Szkoda, że akurat nie było całych orzechów pecan... Pozdrawiam.
9 maj 2023
Szeroki asortyment, bardzo szybka realizacja zamówienia
5 kwi 2023
Miła obsługa, szybka dostawa, naprawdę dbają o klienta.
17 sie 2023
Wysoka jakość, duży wybór i bardzo szybka wysylka
9 sie 2023
Wszystko OK! Baaardzo polecam!
3 kwi 2023
mango pychotka