eherbata.pl

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4348)

Ważny od: 5 lut 2019
eherbata.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sklep z herbatą zasługuje na najwyższe noty. Jakość oferowanych produktów jest bezapelacyjnie wysoka, a starannie wyselekcjonowane herbaty zachwycają nie tylko smakiem, ale również aromatem. Obsługa klienta jest niezwykle kompetentna i pomocna, zawsze służąc fachową radą dotyczącą wyboru herbaty oraz jej przygotowania. Dla miłośników herbaty to miejsce, które warto odwiedzić, aby doświadczyć niezapomnianych przyjemności smakowych i aromatycznych.

Zamiast herbaty sam pył i niewiele liści. Zmiotki. Mam nadzieję że to przypadek.

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

14 lip 2023

Ad zamówienie

zamówienie zostało zrealizowane prawidłowo Proszę aby mój email nie był wykorzystywany w celach reklamowych i wysyłania mi wiadomości bo nie wyrażałam na to zgody a podanie adresu email służyło tylko realizacji zamówienia. W przypadku jeśli taka zgoda była gdzieś wyrażona wnoszę o anulowanie tej zgody. J
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
18 lip 2023
Dziękuję za opinię! Sprawdziłem wyrażone przez Panią zgody i wiadomości inne niż dotyczące realizacji zamówień nie powinny być wysyłane. Gdyby zdarzyło się inaczej, to proszę o kontakt, abyśmy mogli zdiagnozować i naprawić błąd.
21 sie 2023
Witam, herbatę zamówiła matcha i dla mnie jest za słaba i jak robię większą porcję to nie czuć takiego smaku. Pozdrawiam Małgorzata
30 lip 2023
Interesująca i szeroka oferta, szybka dostawa.
17 sie 2023
wszystko ok.