LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanychOpinie

LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych- Logo - Opinie
LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych- Logo - Opinie

LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych - Ekskluzywne łóżka do sypialni, łoża małżeńskie

Marka Luxurybedroom.pl to renomowany producent łóżek tapicerowanych. Produkujemy eleganckie, wygodne i stylowe łóżka, które doskonale wpisują się w klasycznie urządzone wnętrza. Kochamy klasykę w każdym wydaniu – zarówno minimalistycznym, jak i glamour, dlatego każdy nasz produkt doskonale dopełnia współczesne luksusowe aranżacje. Jako producent łóżek tapicerowanych od ponad czterech lat tworzymy łóżka do użytku domowego i komercyjnego. Nasze produkty znajdziesz w renomowanych hotelach w całej Europie. Przez te wszystkie lata staramy się nie tylko spełniać oczekiwania klientów, ale też ich inspirować – za wzór stawiając sobie zagraniczne trendy. Jeśli chcesz wprowadzić do swojej sypialni odrobinę nowojorskiego luksusu, jeśli marzy Ci się wystrój w stylu classic modern, jeśli uwielbiasz wygodę łóżek hamtons – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Sypialnia to miejsce relaksu i odpoczynku, to miejsce w którym kończymy nasz dzień i rozpoczynamy kolejny. Ważne, aby była komfortowa i przytulna. Najistotniejszym elementem wyposażenia każdej sypialni jest odpowiednio dobrane łóżko, które powinno stanowić focal point, czyli główny punkt sypialni, skupiający na sobie największą uwagę. Z tego powodu warto zainwestować w efektowne i wygodne łóżko, które najlepiej ustawić symetrycznie w centrum sypialni, po środku ściany. Obecnie na polskim rynku coraz większą sławą cieszą się łóżka tapicerowane w amerykańskim stylu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty łóżek do sypialni.
BERX GROUP Przemysław Bojanowski
Witanówek 55
95-010 Dobra k. Łodzi
CEIDG NIP: 7282143776, REGON: 472390047
Przemysław Bojanowski

Opinie nt. sklepu LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych

4.90/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu LuxuryBedrooM - Producent ekskluzywnych łóżek tapicerowanych

Łóżko jest wyśmienite. Materiał mięciutki i miły w dotyku. Polecam wszystkim niezdecydowanym zakup łóżek i fachowe doradztwo. Wielka 5!
Łóżko wykonane zgodnie z moimi upodobaniami i wymyślonymi dekoracjami. Polecam obsługę w sklepie Luxurybedroom.
Zamówione łóżko dwa tygodnie temu dziś zostało zamontowane w mojej sypialni. Przesłane przed zakupem próbniki tkanin dały mi szerokie pole wyboru. Profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru tkaniny. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie.
Moja sypialnia jest teraz taka jaką sobie wymarzyłam. Łóżko z podnoszonym zagłowiem robi furorę. Jakość tkaniny (odporna na zabrudzenia i łatwo czyszcząca) sprawdza się juz po pierwszych dniach życia ze zwierzakami Pozdrawiam cały sklep Luxurybedroom.
Łóżko takie jak chciałem. Wszystko ok. Polecam
ogólnie ok
Idealny zakup. Cieszę się że udało mi się zamówić łóżko jakiego szukałam bardzo długo w internecie. Dostawa i montaż w dwa tygodnie - to cud . Polecam obsługę w sklepie!!! Pozdrawiam.
Łóżko wykonane bardzo starannie. Wszystkie detale są bardzo dokładnie spasowane. Polecam zakupy w sklepie Luxurybedroom
Ocena nie mogła być inna niż 5 gwiazdek za całość wykonania. Polecam sklep luxurybedroom.
Łóżko jest przecudne !!! super jakość i precyzja wykonania. Polecam.