www.melvin-hamilton.pl

Opinie (96) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (890)

Ważny od: 9 lis 2018
www.melvin-hamilton.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

1. Przysłano mi rozmiar obuwia niezgodny z zamówieniem, które złożyłam 26 stycznia - do tej pory nie otrzymałam butów we właściwym rozmiarze; 2. Komunikacja z działem obsługi klienta jest opóźniona i bezosobowa (brzmi jak mało wyspecjalizowane boty AI) albo w odpowiedzi wysyła puste maile - w tym przypadku brak człowieka opóźnia rozwiązanie sprawy; 3. Po zwrocie niewłaściwego numeru czekam ponad miesiąc na właściwy rozmiar; nie mam nawet żadnej informacji o statusie zwrotu albo o zwrocie pieniędzy; 4. Zwroty odbywają się nie przez automat np. DHL, ale przez Pocztę Polską - trzeba iść na pocztę odczekać swoje w kolejce itd. przez co traci się sporo czasu. Produkt MH jest okey, natomiast sklep działa nieprawidłowo. Odradzam zakupy przez stronę MH. Osobiście będę zamawiać jak poprzednie pary przez Zalando.

Opinie nt. sklepu www.melvin-hamilton.pl

5 paź 2023
24 wrz 2023
6 wrz 2023
7 lis 2023
Buty brzydko pachną czymś syntetycznym. Na prawym bucie są ślady kleju, tłuste plamy. Do dziś czekam na odpowiedź na mojego maila w tej sprawie.
10 lis 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Przykro nam, że otrzymała Pani buty w takim stanie. Poinformowaliśmy o tym fakcie zespół w magazynie, aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Z uwagi na większą niż zazwyczaj ilość wiadomości mieliśmy niewielkie opóźnienie, natomiast nasz zespół skontaktował się już z Panią, aby zorganizować wymianę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, zespół Melvin & Hamilton
27 paź 2023
I haven’t received it and i will not receive it. You should file a complain on DHL
30 paź 2023
Dear Sir, thank you for your feedback. We are very sorry that your purchase experience didn't turn out as expected. As we have already explained to you in our correspondence, we filed an official complaint to DHL, as it is not normal that the package was placed at a pick-up point 15 km away from your address. We are sorry again for the inconvenience. Kind regards, M&H Team
Nie otrzymałem zamówienia.
8 lut 2024
Thank you for taking the time and effort to rate your experience with our products and service. You are also welcome to contact us and tell us more about your review so that we can guide you even better through the world of Melvin & Hamilton in the future. Contact: hello@melvin-hamilton.com With kind regards Melvin & Hamilton