meebee.pl- Logo - Opinie

meebee.pl

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (260)

Ważny od: 3 sie 2021
meebee.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sty 2024
Profesjonalny sklep z fantastyczną obsługa, odpowiedź na meile w trybie ekspresowym, stały kontakt, aż do wysłania zamówienia, polecam sklep z czystym sumieniem.

Zamówiłem półkę tir na ścianę na resoraki. Przyszła półka z przegródkami, których miało nie być. Zamówienie dotarło z 3 tygodniowym opóźnieniem.

Opinie nt. sklepu meebee.pl

Plakaty ogólnie są śliczne . Ale powinny być docięte przez firmę już do danego wymiaru. A tu niestety sama muszę poucinać.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Klaudio, dziękujemy za wyrażenie opinii, staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, dlatego jeśli taka sytuacja miała miejsce, to bardzo za to przepraszamy.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Panie Sławomirze, bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności, równocześnie dziękujemy za przesłaną opinię. Szkoda, że nie mieliśmy okazji naprawić błędów, które powstały podczas tego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy za 5*, doceniamy i cieszymy się, że nasza usługa spełniła Pana oczekiwania :)
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Aleksandro, dziękujemy za opinię, możemy prosić o informację, jaki jest powód 3 gwiazdkowej opinii?

Tapeta

Wszystko dotarło, bardzo ładnie zabezpieczone. Instrukcja w załączniku bardzo ułatwiła życie :-)
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Olgo, bardzo dziękujemy za opinię, doceniamy że znalazła Pani chwilę na zmianę i opublikowanie jej :) Pozdrawiamy serdecznie!
Dziękujemy<3
Świetny kontakt, szybka wysyłka, nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy serdecznie <3 Bardzo miło czytać takie opinie! Zapraszamy do nas ponownie!
26 sty 2024

Pozytywne zaskoczenie

Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Magdo, dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa. Bardzo się cieszymy, że nasz sklep MeeBee.pl spotkał się z tak miłym odbiorem. Zapraszamy Panią do nas ponownie <3
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Małgosiu, dziękujemy za 5*, miło że chciała się Pani podzielić swoją oceną <3

Proste zamawianie. Zakup z polecenia

Proste, przejrzyste zamawianie. Zakup regału z polecenia. Wcześniejsza rozmowa z panią na linii była miła i pomocna.
29 lis 2023
Produkt dobrej jakości zgodny z opisem. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy serdecznie za przesłane dobre słowa:) Polecamy się najserdeczniej!
23 lis 2023
28 lip 2023

Spodobało sie

Spodobało mi się to, iż zamówienie zostało podzielone na dwa. To co jest dostępne zostało dostarczone wcześniej. Naklejki są przepiękne, identyczne jak na sklepie. Z czystym sercem polecam wszystkim.
15 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za wyrażenie opinii :) Naklejki prezentują się świetnie, dziękujemy za zdjęcie! Zapraszamy ponownie!<3
4 lip 2023
15 maj 2023