meebee.pl- Logo - Opinie

meebee.pl

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (260)

Ważny od: 3 sie 2021
meebee.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sty 2024
Profesjonalny sklep z fantastyczną obsługa, odpowiedź na meile w trybie ekspresowym, stały kontakt, aż do wysłania zamówienia, polecam sklep z czystym sumieniem.

Zamówiłem półkę tir na ścianę na resoraki. Przyszła półka z przegródkami, których miało nie być. Zamówienie dotarło z 3 tygodniowym opóźnieniem.

Opinie nt. sklepu meebee.pl

Tapeta

Wszystko dotarło, bardzo ładnie zabezpieczone. Instrukcja w załączniku bardzo ułatwiła życie :-)
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Olgo, bardzo dziękujemy za opinię, doceniamy że znalazła Pani chwilę na zmianę i opublikowanie jej :) Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy za 5*, doceniamy i cieszymy się, że nasza usługa spełniła Pana oczekiwania :)
26 sty 2024

Pozytywne zaskoczenie

Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Magdo, dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa. Bardzo się cieszymy, że nasz sklep MeeBee.pl spotkał się z tak miłym odbiorem. Zapraszamy Panią do nas ponownie <3
Świetny kontakt, szybka wysyłka, nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy serdecznie <3 Bardzo miło czytać takie opinie! Zapraszamy do nas ponownie!
Dziękujemy<3

Proste zamawianie. Zakup z polecenia

Proste, przejrzyste zamawianie. Zakup regału z polecenia. Wcześniejsza rozmowa z panią na linii była miła i pomocna.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Pani Małgosiu, dziękujemy za 5*, miło że chciała się Pani podzielić swoją oceną <3
28 lip 2023

Spodobało sie

Spodobało mi się to, iż zamówienie zostało podzielone na dwa. To co jest dostępne zostało dostarczone wcześniej. Naklejki są przepiękne, identyczne jak na sklepie. Z czystym sercem polecam wszystkim.
15 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za wyrażenie opinii :) Naklejki prezentują się świetnie, dziękujemy za zdjęcie! Zapraszamy ponownie!<3
29 lis 2023
Produkt dobrej jakości zgodny z opisem. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu meebee.pl
Dziękujemy serdecznie za przesłane dobre słowa:) Polecamy się najserdeczniej!
23 lis 2023
4 lip 2023