velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2439)

Jestem bardzo zadowolony. Mały minus daję wyłącznie za mankament zamówionego wełnianego swetra, który zauważyłem w domu, ale ostatecznie zaakceptowałem go z powodu przeceny i ostatniej sztuki produktu. Tak więc gdybym przed wysyłką otrzymał np. telefon czy maila ze zdjęciami wady oraz informacją o lokalizacji problemu to dałbym z czystym sercem 10/10. Oczywiście mogłem skorzystać ze zwrotu, ale nie było więcej sztuk mojego rozmiaru i z tego co sprawdziłem cena produktu była już wyższa. Poza tym korzystałem 2 razy ze zwrotu do innych zamówień i absolutnie nie mam zastrzeżeń. Sklep godny polecenia, wysyłka zamówienia błyskawiczna, a kontakt z obsługą dobry. Na pewno zrobiłbym tutaj zakupy ponownie :)

8 maj 2023
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie ma, a jest z tych stron z których karton jest ciągły czyli nieotwieralny.Jest to wina złej konstrukcji i złego zabezpieczenia kartonu przez sprzedającego. Dla mnie jest to jasny znak że sprzedający nie przykładając należytej staranności nie wykazuje dbałości o środowisko bo paczka podróżuje niepotrzebnie powiększając ślad węglowy.Korespondencja do firmy pozostaje do kilku dni bez odpowiedzi. 1 gwiazdka tylko dlatego ze nie da się mniej

Opinie nt. sklepu velpa.pl

MM
Marcin M.
Olsztyn
30 gru 2023

Nieodpowiednie traktowanie nawet wieloletnich klientów!

Sklep niestety nie przyjmuje żadnych reklamacji, nawet od wieloletnich stałych klientów, reklamowałam 3 produkty, wysyłają TYLKO DO SWOJEGO rzeczoznawcy reklamacje, zawsze jest odmowa ze względu na złe użytkowanie bądź przechowywanie - odklejającą się podeszwa, puszczające szewki… komiczne, jedyny taki sklep, który tak traktuje swoich klientów!! Tylko dlatego odradzam zakupy w tym sklepie, gdyż po zakupie nie ma już żadnej pomocy!
Odpowiedź ze sklepu velpa.pl
8 sty 2024
Dziękujemy za komentarz, z naszej strony chcielibyśmy zapewnić, że każda reklamacja konsultowana jest z producentem bądź niezależnym rzeczoznawcą. Zależy nam w tym zakresie wyłącznie na profesjonalnym i bezstronnym arbitrażu z poszanowaniem dla każdej ze stron. Pani reklamacja również została rozpatrzona przez zewnętrznego rzeczoznawcę, którego opinia stanowiła dla nas podstawę do odrzucenia reklamacji. Każdemu klientowi staramy się pomóc na miarę naszych wątpliwości.
1 cze 2023
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, jest wysyłane następnego dnia. Bardzo prosty zwrot, w przypadku jeśli rozmiar jest źle dobrany, lub towar nie podoba się. Nie mam sugestii, co można by poprawić, bo wszystko działało perfekcyjnie? Udało mi się, w ciągu 2 tyg. 4 x wymienić buty i dzisiaj jestem w 100% usatysfakcjonowany. Trochę w tym i mojej zasługi, bo jeśli coś mi nie pasuje, odsyłam tego samego dnia i kupuję kolejne...
7 paź 2023
Musiałam oddać płaszcz bo rozmiar był zawyżony. Zwrot pieniędzy na konto nie nastąpił od razu, tylko tydzień po powiadomieniu o akceptacji zwrotu.
2 paź 2023

Rzetelność informacji

Rzetelność informacji, miła obsługa, błyskawiczna dostawa. Velpa ma same perełeczki większości dobrych firm. Co do wyboru towaru, to już klient sam odpowiada. Mnie się podoba. Nie ma osoby, która by się nie odwróciła patrząc na nowy model szarego, nabłyszczanego dresu. (Ale uwaga! różnica między talią a biodrami musi wynosić minimum 30 cm- wówczas dobrze się prezentuje.
18 maj 2023
Niestety nie wiele możecie zrobić w swoim profilu sprzedażowym, ;-))Działa tak jak powinna działać każda szanująca się firma. Dziękuję za kolejne zakupy i pozdrawiam cały zespół. Z poważaniem Ryszard