velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (467) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2428)

1 cze 2023
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, jest wysyłane następnego dnia. Bardzo prosty zwrot, w przypadku jeśli rozmiar jest źle dobrany, lub towar nie podoba się. Nie mam sugestii, co można by poprawić, bo wszystko działało perfekcyjnie? Udało mi się, w ciągu 2 tyg. 4 x wymienić buty i dzisiaj jestem w 100% usatysfakcjonowany. Trochę w tym i mojej zasługi, bo jeśli coś mi nie pasuje, odsyłam tego samego dnia i kupuję kolejne...

8 maj 2023
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie ma, a jest z tych stron z których karton jest ciągły czyli nieotwieralny.Jest to wina złej konstrukcji i złego zabezpieczenia kartonu przez sprzedającego. Dla mnie jest to jasny znak że sprzedający nie przykładając należytej staranności nie wykazuje dbałości o środowisko bo paczka podróżuje niepotrzebnie powiększając ślad węglowy.Korespondencja do firmy pozostaje do kilku dni bez odpowiedzi. 1 gwiazdka tylko dlatego ze nie da się mniej

Opinie nt. sklepu velpa.pl

17 sie 2023

rewelacja

Doskonała obsługa, naprawdę błyskawiczna realizacja, na drugi dzień towar był u mnie i od razu bardzo się sprawdził w użyciu :) Świetna jakość, dobre marki, spory wybór, na pewno wrócę.
HS
Hanna S.
Marusza
19 paź 2023
Bardzo szybka dostawa,produkt jak w opisie.Dobrej jakości,rozmiar trosztę większy ze wzdlędu na szpic,bardzo lekkie,ze skóry naturalnej.Jestem zadowolona, polecam.
28 lis 2023
Błyskawiczna obsługa zamówienia i wysyłka. Starannie i estetycznie zapakowana paczka. Możliwość darmowego zwrotu. Pełen profesjonalizm i szacunek dla klienta.
7 paź 2023
Jak zawsze 100% satysfakcji. Świetny towar, ekspresowa wysyłka, bardzo dobry kontakt. Bezpiecznie, bezproblemowo bez zarzutów. Serdecznie polecam
25 paź 2023
Produkty zgodne z opisem i zdjęciem. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Solidne opakowanie. Bardzo rzetelna informacja o krokach zamówienia.
16 maj 2023
Rewelacja! Od zamówienia do dostarczenie jeden dzień. Rano złożyłam zamówienie na drugi dzień paczka czekała już na mnie w paczkomacie.
15 paź 2023

ekspresowa dostawa

Firma działa bardzo rzetelnie, zdjęcia oddają stan faktyczny produktu. Dostawa ekspresowa. To już mój kolejny zakup i zawsze jest OK
Błyskawiczna dostawa, bezproblemowe zwroty w równie szybkim tempie rozliczenia. Świetne produkty premium w dobrej cenie. Celująco!
25 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona z uslugi w tym sklepie . Zamowiony towar jest u mnie b szybko i zawsze odpowiadal moim oczekiwaniom
13 paź 2023
Kupiłam już kolejny naszyjnik, bo biżuteria z VELPY zachwyca wyglądem i oryginalnością. Serdecznie polecam i proszę o więcej
TS
Teresa S.
Uniegoszcz
8 paź 2023
Velpa jest atrakcyjna i na czasie, ceny dostępne nie dla większości odwiedzającej tą stronę, szybka realizacja zamówienia.
7 wrz 2023
Przy składaniu zamówienia, skorzystałam z porady i to było bardzo profesjonalne i sympatyczne. Dziękuję Paniom serdecznie.
13 gru 2023

super sklep

Korzystam z zakupów od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona z produktów jakie są w ofercie jak również z dostawy .
MB
12 paź 2023
Asortyment bardzo ciekawy . Duży wybór topowych marek Mogłoby być więcej spodni damskich to moja opinia.
18 cze 2023
Jestem w pełni zadowolona z zakupu w sklepie Velpa Towar zgodnie z opisem ;szybko i sprawnie dostarczony
13 gru 2023
Wszystko super dziękuję. Szybka wysyłka idealnie spakowana. Zapłaciłam o wiele mniej niż cena w galerii.
30 maj 2023

Bardzo pozytywnie.

Dostępność produktu od ręki, sprawna wysyłka w dodatku darmowa :)) Piękny produkt zgodny z zamówieniem.
24 maj 2023
Witam. Wszystko ok jednak super było by aby rabat konsumencki naliczał się automatycznie.
22 kwi 2023
Szybko i sprawnie, ewent. zwroty również szybko i sprawnie. Polecam
JS
28 kwi 2023
Wszystko perfekcyjnie-zakupy i zwroty.Najlepszy sklep