velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (471) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2399)

1 cze 2023
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, jest wysyłane następnego dnia. Bardzo prosty zwrot, w przypadku jeśli rozmiar jest źle dobrany, lub towar nie podoba się. Nie mam sugestii, co można by poprawić, bo wszystko działało perfekcyjnie? Udało mi się, w ciągu 2 tyg. 4 x wymienić buty i dzisiaj jestem w 100% usatysfakcjonowany. Trochę w tym i mojej zasługi, bo jeśli coś mi nie pasuje, odsyłam tego samego dnia i kupuję kolejne...

8 maj 2023
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie ma, a jest z tych stron z których karton jest ciągły czyli nieotwieralny.Jest to wina złej konstrukcji i złego zabezpieczenia kartonu przez sprzedającego. Dla mnie jest to jasny znak że sprzedający nie przykładając należytej staranności nie wykazuje dbałości o środowisko bo paczka podróżuje niepotrzebnie powiększając ślad węglowy.Korespondencja do firmy pozostaje do kilku dni bez odpowiedzi. 1 gwiazdka tylko dlatego ze nie da się mniej

Opinie nt. sklepu velpa.pl

11 kwi 2023
Nie korzysny sposób zwrot paczki
Odpowiedź ze sklepu velpa.pl
20 kwi 2023
Dzień dobry, zapewniamy darmowy zwrot za pośrednictwem paczkomatów inPost. Wszystkie możliwości zwrotu zostały opisane na stronie https://velpa.pl/zwroty . Zapraszamy do zakupów na Velpa.pl