velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (469) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2400)

1 cze 2023
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, jest wysyłane następnego dnia. Bardzo prosty zwrot, w przypadku jeśli rozmiar jest źle dobrany, lub towar nie podoba się. Nie mam sugestii, co można by poprawić, bo wszystko działało perfekcyjnie? Udało mi się, w ciągu 2 tyg. 4 x wymienić buty i dzisiaj jestem w 100% usatysfakcjonowany. Trochę w tym i mojej zasługi, bo jeśli coś mi nie pasuje, odsyłam tego samego dnia i kupuję kolejne...

8 maj 2023
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie ma, a jest z tych stron z których karton jest ciągły czyli nieotwieralny.Jest to wina złej konstrukcji i złego zabezpieczenia kartonu przez sprzedającego. Dla mnie jest to jasny znak że sprzedający nie przykładając należytej staranności nie wykazuje dbałości o środowisko bo paczka podróżuje niepotrzebnie powiększając ślad węglowy.Korespondencja do firmy pozostaje do kilku dni bez odpowiedzi. 1 gwiazdka tylko dlatego ze nie da się mniej

Opinie nt. sklepu velpa.pl

10 lut 2024

zwrot środków BARDZO DŁUGO

dostawa szybko, ale zwrot tragedia - do 14 dni, sklep obraca pieniędzmi klienta, mam porównanie z innymi sklepami i bardzo często w innych sklepach zwrot środków za zwrócone produkty jest realizowany na drugi dzień po dostarczeniu zwrotu
Odpowiedź ze sklepu velpa.pl
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Zwroty realizowane są w kolejności wpłynięcia zgłoszeń. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa, nie później niż w ciągu 14 dni. Ustawowo Klient ma 14 dni na zwrot towaru, a Sprzedawca na zwrot środków. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Biurem Obsługi Klienta. Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać sytuację korzystnie dla Klienta. Pozdrawiamy, Biuro Obsługi Klienta Velpa.pl
Łańcuszek do przewieszenia jako crossbody krótszy niż na zdjęciu. Może jak ktoś ma rozmiar XXS i jest szkieletowaty, to wydaje się być dłuższy, przy budowie M lub L to pod pachą jest torebka.
Odpowiedź ze sklepu velpa.pl
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że różne modele torebek mogą mieć zróżnicowane długości pasków. Staramy się dostarczać jak najwięcej informacji o produktach na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek niejasności zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - nasze Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Dokładamy wszelkich starań, by rozwiać wątpliwości naszych klientów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnych produktów, chętnie pomożemy lub wykonamy dodatkowe pomiary. W razie niezadowolenia z produktu, można go darmowo zwrócić w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Pozdrawiamy, Biuro Obsługi Klienta Velpa.pl
jakość materiału . dostosowanie do europejskiej figury - szersze plecy, większe biusty
12 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że różne modele ubrań mogą mieć zróżnicowane kroje i fasony. Każdy produkt może być zaprojektowany z myślą o różnych sylwetkach i preferencjach. Niemniej jednak staramy się dostarczać jak najwięcej informacji dotyczących rozmiarów i krojów na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie lub pytania dotyczące konkretnych produktów, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozmiaru czy kroju. Pozdrawiamy, Biuro Obsługi Klienta Velpa.pl
16 maj 2023
Kupiłam bluzkę zapłaciłam . Potem okazało się ze jej już nie ma . Bezsensowne zamieszanie
18 maj 2023
Szanowna Pani, przepraszamy za wszelkie niedogodności. W czasie kompletowania zamówienia okazało się, że zakupiony przez Panią produkt widniał w naszym sklepie internetowym jako dostępny z powodu błędu magazynowego. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep internetowy był zawsze aktualizowany w zakresie dostępności produktów. Mimo zaistniałej sytuacji pragnęliśmy, aby Pani doświadczenie zakupowe było pozytywne. W związku z tym zaproponowaliśmy Pani inny kolor produktu, niestety bluzka okazała się zaciągnięta, więc poinformowaliśmy Panią o sytuacji i wysłaliśmy zdjęcia do weryfikacji. Nie zdecydowała się Pani na ten produkt, co całkowicie rozumiemy - dlatego niezwłocznie dokonaliśmy zwrotu na Pani konto, a pozostałą część zamówienia wysłaliśmy zgodnie z naszymi standardami. Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów na Velpa.pl
15 kwi 2023
Dobrze sprawdzać jakość towaru przed jego sprzedaniem, żeby nie miał wad.
11 lis 2023