velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (468) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2429)

1 cze 2023
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, jest wysyłane następnego dnia. Bardzo prosty zwrot, w przypadku jeśli rozmiar jest źle dobrany, lub towar nie podoba się. Nie mam sugestii, co można by poprawić, bo wszystko działało perfekcyjnie? Udało mi się, w ciągu 2 tyg. 4 x wymienić buty i dzisiaj jestem w 100% usatysfakcjonowany. Trochę w tym i mojej zasługi, bo jeśli coś mi nie pasuje, odsyłam tego samego dnia i kupuję kolejne...

8 maj 2023
niestety paczka z białymi spodniami ( bardzo drogimi ) przyszła otwarta a spodnie wystające z opakowania, niestety oczywiście ubrudzone w miejscu wystawania z paczki. Spodnie bezpośrednio włożone do kartonu , bez żadnego opakowania foliowego, obłożone tylko cienkim papierkiem ale papierek też owinięty akurat tak że z tych stron z których karton jest otwieralny czyli może się otworzyć, papierku nie ma, a jest z tych stron z których karton jest ciągły czyli nieotwieralny.Jest to wina złej konstrukcji i złego zabezpieczenia kartonu przez sprzedającego. Dla mnie jest to jasny znak że sprzedający nie przykładając należytej staranności nie wykazuje dbałości o środowisko bo paczka podróżuje niepotrzebnie powiększając ślad węglowy.Korespondencja do firmy pozostaje do kilku dni bez odpowiedzi. 1 gwiazdka tylko dlatego ze nie da się mniej

Opinie nt. sklepu velpa.pl

Przesyłka otrzymana szybko, pomimo błędu w adresie z mojej winy. Koszulka zgodna z tabelą rozmiarów. Gadżet ,,Shark’’ mile zaskoczył. :)
Szybka dostawa i produkt zgodny z opisem. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam
Usługa została wykonana bardzo sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Bardzo polecam.
polecam sklep, fajne promocje, obsługa klienta przemiła i bardzo pomocna
Torebka piękna 🤩 Szybka wysyłka Polecam gorąco
1 kwi 2024
Wszystko jest dobrze nic nie trzeba ulepszać
Ekspresowa realizacja zamówienia
Szybko i bardzo pomocna obsługa
24 mar 2024
Szybko , profesjonalnie dobrze
Szybko i sprawnie wszystko ok
Bardzo miła i uczynna obsługa
Szybka organizacja dostawy!
BS