As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

: 2002Bardzo dobry

ważny od: 17.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Opinie łącznie (2002)

Mięso dobrej jakości - pies z chorym przewodem pokarmowym wreszcie przybiera na wadze 😊 a kacza łapka to rarytas za który CC zrobi prawie wszystko 😉 Świetnie zabezpieczone - głęboko zamrożone, nawet gdy rozminę się z kurierem i zbieram paczkę spod drzwi kilka godzin później 👍 POLECAM

W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Mięso jest zmielone na papkę jak dla starych bezzębnych psów. Przy takiej konsystencji nie wiadomo co wchodzi w jego skład. Jagnięcina, która jest mięsem ciemnym, tu jest prawie biała. Co jest w składzie? Ile czystego mięsa, a ile resztek i tłuszczu? Kupuję w i nnych firmach i chciałam spróbować w as polu, ale na pewno to był mój pierwszy i ostatni zakup.
Może źle trafiłem ale asortyment bardzo się zmniejszył.
Mięso pierwszej klasy, świetnie skomponowane z łososiem i warzywami, możliwość odbioru osobistego, zlecenie szybko realizowane, ceny przystępne, mój pies zadowolony a ja patrząc na niego jeszcze bardziej. Przejście na takie żywienie wyszło nam na dobre :) Polecam i pozdrawiam Agnieszka
Produkty spoko, piesek zadowolony ale towar przyszedł w rozwalonym opakowaniu. Przydało by się jeszcze dodatkowo kartonowe opakowanie.
Przystępna cena, dostępność poszukiwanych smaków dla pieska.
Zamówienie szybko zrealizowane. Piesek bardzo zadowolony.
Szybko. Panowie na magazynie zawsze mili.
Wszystko załatwione na tip top :)
Polecam piesek zadowolony
Psy rdza z zadowoleniem.