As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (178) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2343)

Ważny od: 17 gru 2014
As-Pol - mieso dla psow spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

18 lut 2024
dostępność i zmniejszyć cene,
11 lut 2024
21 sty 2024
28 sty 2024
Jestem klientem od blisko roku i byłam zadowolona ale ostatnie zamówienia wołowiny ekstra w batonach kilogramowych to porażka. Wołowina jest śmierdząca , bardzo tłusta. Jeden z moich psów nie che jej jeść a drugi po zjedzeniu ma biegunkę. W zamówieniu tym była jeszcze wołowina z chrząstka i jest dobra i wołowina z indykiem też ok Zgłosiłam reklamacji. Czekam i poważnie rozważam zmianę dostawy.