Domator24.com Paweł Nowak

Dostateczny

Gwiazdki: 4

Doświadczenia innych klientów sklepu domator24.com

Bardzo fajny fotel polecam

Stopa fotela obita z każdej strony.Oparcie fotela odkształcone.Plastik maskujący śruby od innego fotela.Fotel odesłałbym najchętniej ale się nie opłaca na własny koszt.

Fotel wykonany z najlepszych materiałów. Dostawa bezproblemowa i szybka. Bardzo ładnie się prezentuje i ponad to jest bardzo wygodny. Polecam.

fotel gamingowy Diablo X-One- siedzę na nim od miesiąca, a jestem osobą z problemami kregołupa szyjnego i lędźwiowego i w tym fotelu naprawdę odpoczywam. Spędzam przy komputerze wiele godzin dziennie, i ten fotel ułatwia życie, polecam.

Fotel wygodny i wizualnie dobrze wyglądający , zasługuje na 5 gwiazdek gdyby nie odpadający podłokietnik i wylatujące z niego śrubki, których nie można z powrotem wkręcić.

Niestety fotel nie jest przeznaczony dla osób 175cm. Dla osoby wyższej zagłówek jest na wysokości łopatek, barki wystają ponad rozszerzoną część fotela ok 5cm, a głowa ok 10cm ponad oparcie. Przez co nie da się na nim siedzieć i odczuwa się ból pleców. Opis mówiący że fotele są dla osób w przedziale 145-200 cm wprowadza w błąd. Najodpowiedniejszy jest dla osób poniżej 165cm.