tamo.design- Logo - Opinie

tamo.design

Opinie (11) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (41)

Ważny od: 27 wrz 2021
tamo.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu tamo.design

Zamówiłam biurko z litego drewna dębowego. Mebel identyczny jak na zdjęciu. Świetnie wykonany
8 sie 2023

Taki półka crosset

Szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczony towar, świetna jakość i wykonanie towaru
24 lis 2023
Szafka RTV piękna, solidna, jakość- pierwsza klasa.
15 wrz 2023

Piękny design .
17 wrz 2023
10 paź 2023
18 wrz 2023

Dobra jakość produktów, średnia jakość firmy

Plusy: + jakość wykonania + jakość materiałów + design + stosunek jakości do ceny + generalnie szybki czas odpowiedzi na maile Minusy: - łamanie własnych zasad i obietnic: w momencie zakupu firma obiecywała dostawę do krajów UE, która miała być darmowa dla zamówień powyżej 250€. Na początku powiedziano mi, że dostawa do mojego kraju (członka UE) jest niemożliwa. W końcu zgodzono się na wysłanie produktów, ale musiałam opłacić dostawę, mimo że moje zamówienie spełniało kryteria darmowej dostawy. - duże opóźnienia: w momencie zakupu obiecywano dostawę w ciągu 8 tygodni, przesyłkę dostarczono po blisko 19 tygodniach - komunikacja z klientem: kilkakrotnie dostawałam informacje o tym, że moje zamówienie będzie wysłane „w połowie września”, „pod koniec września”, „w przyszłym tygodniu”. Po wysyłaniu zapytań o status zamówienia dostawałam informacje o kolejnych opóźnieniach - otrzymane zamówienie było niekompletne