ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (327) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1450)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

3 z 4 felg przyszły pokrzywione. Zawinił tu również wulkanizator który założył wszystkie felgi, koła wyważył i nie poinformował mnie o tym że z felgami jest coś nie tak. Problem wyszedł gdy wyjechałem na trasę i zaczęły być wyczuwalne drgania w samochodzie, żeby zweryfikować co jest przyczyną podjechałem do innego wulkanizatora, który stwierdził że 3 z 4 felg są pokrzywione i marnej jakości. Po poinformowaniu sklepu o zaistniałej sytuacji dostałem radę żeby podjechać do warsztatu gdzie prostują felgi :) Na pewno to było ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, gdybym wiedział zamówiłbym oryginalne felgi w aso. Więcej problemów niż to warte. NIE POLECAM

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

20 paź 2023
Super obsługa i szybka realizacja zamówienia Polecam
27 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z naszej obsługi oraz szybkości realizacji zamówienia. Dziękujemy za miłe słowa i za polecenie naszego sklepu innym.
2 maj 2023

Ładne aluski - mam nadzieję, że dobrze będą służyły
6 cze 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszych produktów! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze "aluski". Chcemy zapewnić Ci, że zadbaliśmy o ich jakość, aby dobrze służyły przez długi czas.
3 lis 2023
ekspresowa obsługa , szybka dostawa, dobre ceny ,
20 paź 2023
Super felgi i jeszcze lepsza obsługa telefoniczna.
27 paź 2023
To super, że nasze felgi są super! 😉 Mamy nadzieję, że będzie Pan zadowolony zakupu. Dziękujemy za pozytywny komentarz.

Dobry produkt

Dobrze zapakowane. Ładne felgi. Zgodne z opisem.
29 maj 2023
Pięknie felgi do mojego Volvo V40 rozmiar 17'.
6 cze 2023
Dziękujemy za miłą recenzję felg Volvo V40. Doceniamy Twoje uznanie dla kół w rozmiarze 17. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów, które spełniają potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Cenimy doświadczenie każdego klienta i staramy się, aby było ono pozytywne. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i wybór naszej firmy.
8 lis 2023
Ładny design. Solidne i estetyczne wykonanie.
18 lip 2023
Bardzo szybka wysyłka. Felgi zgodne z opisem
29 sie 2023
Dziękujemy za poświęcony czas na dodanie opinii o sklepie i zdjęć Twojego BMW na 18" felgach :) Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić oczekiwania odnośnie szybkiej dostawy, a felgi aluminiowe są zgodne z opisem. Dbamy o to, aby opisy produktów były rzetelne i dokładne, tak aby nasi Klienci dokonywali świadomego wyboru podczas zakupów.
14 lis 2023
Bardzo sprawna wysyłka,felgi bardzo ładne
21 lip 2023
Kontakt. Profesjonalizm. Klient Nasz pan.
29 sie 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa! :)
8 cze 2023
Sprawna realizacja zamowienia. Polecam.
15 cze 2023
Dziękujemy za opinię! Dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe, dlatego cieszy nas, że jesteś zadowolony z naszej obsługi. Nasz zespół zawsze stara się działać szybko i efektywnie, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie w odpowiednim czasie i w nienaruszonym stanie.
4 maj 2023
Szybka wysyłka zgodna z zamówieniem
6 cze 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało dostarczone szybko i zgodnie z oczekiwaniami. W naszej firmie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i jesteśmy dumni z szybkiej realizacji zamówień. Cenimy Twoją opinię i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby poinformować nas o swoich doświadczeniach.
Felgi piękne.Starannie zapakowane.
8 lis 2023
Super zabezpieczone do transportu
Turbo szybka wysylka. 0 problemu
I highly recommend everything!!
27 paź 2023
Zabezpieczone felgi jak należy.
27 paź 2023
Dziękujemy za ocenę i komentarz! Mamy nadzieję, że zakupione felgi aluminiowe będą służyć Panu przez długi czas.
24 paź 2023
Bardzo profesjonalna obsługa
27 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz.
super obsługa pełna profeska
28 paź 2023
Wszystko szybko i sprawnie 👍
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz i zaufanie do naszej firmy!