ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1376)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

Sprzedawca nie jest godny polecenia nie podchodzą profesjonalnie do klienta a gdy dochodzi do reklamacji zakupionego produktu umywają ręce

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

10 sty 2024
3 sty 2024

Felgi 5x115 Dodge 20

Realizacja na następny dzień po wpłacie środków, towar zgodny z opisem. Wszystko przebiegło bez problemów. Felgi zabezpieczone gumowymi rantami, schludnie zapakowane w pudła z wypełnieniem. W razie potrzeby następnym razem także zamówię felgi ponownie w tym sklepie bo jest to porządna firma. Adam
17 gru 2023

Wszystko szybko i super zakup

Myślę że wszystko jest ok chociaż dopiero na wiosnę założę nowe felgi. Szybka odpowiedź i wysyłka do tego dodaliście pierścienie i dekielki do marki samochodu. Jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia dodam jak zmienię koła na wiosnę.
8 gru 2023
Zachęcam do zakupu w ŁadneFelgi.pl Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja na problemy związane z logistyką. Ocena firmy celująca.
9 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia, informacja o etapie realizacji zamówienia. Produkt zgodny z opisem.

Felga 15 stalowe super

Zakupiłem felgi stalowe 15 , przesyłka dotarła na drugi dzień , felgi super naprawdę poleca
Bardzo dobrze zapakowane, szybko wysłane, towar na magazynie, a nie jak u konkurencji:))
Szybka realizacja zamówienia, do tego fachowy dobór felg i porada. Warto skorzystać!

Dobry produkt

Dobrze zapakowane. Ładne felgi. Zgodne z opisem.
Felgi piękne.Starannie zapakowane.
I highly recommend everything!!
Zaskakująco szybko i sprawnie
super obsługa pełna profeska