ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1438)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

3 z 4 felg przyszły pokrzywione. Zawinił tu również wulkanizator który założył wszystkie felgi, koła wyważył i nie poinformował mnie o tym że z felgami jest coś nie tak. Problem wyszedł gdy wyjechałem na trasę i zaczęły być wyczuwalne drgania w samochodzie, żeby zweryfikować co jest przyczyną podjechałem do innego wulkanizatora, który stwierdził że 3 z 4 felg są pokrzywione i marnej jakości. Po poinformowaniu sklepu o zaistniałej sytuacji dostałem radę żeby podjechać do warsztatu gdzie prostują felgi :) Na pewno to było ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, gdybym wiedział zamówiłbym oryginalne felgi w aso. Więcej problemów niż to warte. NIE POLECAM

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

Nie polecam tego sprzedawcy ponieważ wysyła minimalistyczne uszkodzone felgi na dodatek z tyłu felgi i przy zwrocie wyolbrzymia uszkodzenia i pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 100 zł za sztukę i jeszcze straszą że jak nie przyjmiesz opłaty to towar odeślę na mój koszt, Cwaniak
Chciałem zamówić sobie komplet opon, następnego dnia dzwoni sprzedawca, że w tej cenie to są opony z samochodu demo z 2014roku i mówi, że może mi sprzedać opony z zeszłego roku za ponad 400zl więcej, nie polecam.
Wystawiona błędna cena za którą kupiłem kpl felg. Zadzwonił Pan, błagalnym głosem przeprosił i anulował zamówienie ;)
Omijać szerokim łukiem . Felgi po przejściach, malowane, różne odcienie w jednym komplecie. Jeśli nie dostrzeżecie przy odbiorze wasza wina taką politykę prowadzi ta firma . Odradzam , nie polecam.
Sprzedawca nie jest godny polecenia nie podchodzą profesjonalnie do klienta a gdy dochodzi do reklamacji zakupionego produktu umywają ręce
3 lut 2024
Nieterminowa wysyłka, naraziło mnie to na koszty przewyższające wartość zamówienia
Opony były zamówione 1,5 tygodnia temu a wielce na stronie pisało że przewidywana dostawa na drugi dzień. Wiem że nie to tylko przewidywana dostawa ale ciężko wysłać na drugi dzień skoro oni nawet nie mają ich na swoim magazynie i też czekają na dostawę. Następnym razem radzę żeby na stronie to uwzględnić bo ktoś może myśleć że dostanie opony od razu a tu taka niemiła niespodzianka. Na innych stronach tego typu jakoś się da a tutaj jest w moim odczuciu naciąganie ludzi na kasę a potem już olewanie sprawy.
Zamówiony kompet 4 felg do BMW - jenda z wyraźnymi uszkodzeniami. Firma wypiera się odpowiedzialności, twierdząc iż jest to uszkodzenie transportowe - kartony nie miały żadnych uszkodzeń . Brak możliwość zwroty /wymiany 1 felgi.
22 lis 2023

Nie polecam

Nie polecam. 2 z 4 stalowych nowych felg były pokrzywione przez co montażysta miał problem z ich wywazeniem.
11 maj 2023
Felgi " koślawe" nie są dedykowane do tego modelu jedna krzywa będę reklamował
7 cze 2023
Według naszych ustaleń po otrzymaniu zamówienia nie zgłaszał Pan żadnych zastrzeżeń co do jakości produktu. Od napisania tego komentarza, nie otrzymaliśmy od Pana zgłoszenia reklamacji. Jeżeli nie jest Pan zadowolony z jakości otrzymanego produktu to zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu, w celu wyjaśnienia sytuacji. Serdecznie pozdrawiamy. Zespół LadneFelgi.pl
29 lis 2023
Kupiłem 4 felgi, po rozpakowaniu okazało się że jedna ma błędne wymiary otworu centralnego. Zareklamowalem błędna felgę, nowa została ekspresowo wysłana.. ponownie błędna. Inne otwory, tłoczenia, kształt. Jeśli chcecie kupić felgi bez problemow to polecam wybrać inny sklep.
7 lip 2023

Brak towaru który na stronie widnieje jako dostepny

Zakupiłem felgi które widniały na stronie jako dostępne, po zakupie i wpłaceniu pieniędzy okazało się, że jednak takich felg nie ma i dostałem informacje ze poprostu mam dzwonić i dopytywać się kiedy będą, a jeśli chce zwrot pieniędzy mam napisac maila z prośba o zwrot.
29 sie 2023
Szanowny Kliencie, rozumiemy Pana rozgoryczenie. Brak felg, które Pan wybrał spowodowany jest niedostępnością produktu u naszego dostawcy. Natomiast dostępność produktu na naszej stronie wynikała z tego, że system dostawcy tak deklarował. Zaproponowane zostały Panu inne felgi. Zdecydował się Pan na odstąpienie od umowy, a środki za zamówienie zostały zwrócone. Tak jak kupujący ma prawo odstąpić od umowy, tak zdarzają się sytuację kiedy sprzedawca nie jest w stanie zrealizować zamówienia. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zespół LadneFelgi.pl
23 paź 2023

Nie posiadają towaru

Nie posiadają towaru, który się zamawia. W zamian wysyłając inne felgi w dodatku tańsze tłumacząc na infolinii, że też będą pasować. To jest kpina😅. Mi jest brak słów na takie zagrywki…
17 paź 2023
ŹLE PAKUJĄ UMYWAJĄ RĘCE ZWALAJ WINE NA KURIERÓW spakowane byle jak felgi za 4 tys obite nie nadają sie do założenia gość zaproponował 300 zł zwrotu za uszkodzenia śmiechu warte
5 cze 2023
źle dobrane śruby do felg zakupionych wcześniej . Śruby zakupione były za długie. Sprzedawca poradził mi , niech Pan sobie obecnie.
7 cze 2023
Śruby zostały sprawdzone pod kątem dopasowania z danymi udostępnionymi przez producentów. Najwidoczniej w Pana wersji auta nasze śruby są minimalnie za długie. Ponieważ nie było innych na magazynie, w rozmowie telefonicznej nasz konsultant przedstawił Panu dwie drogi rozwiązania zaistniałej sytuacji: zwrot towaru lub zatrzymanie śrub i skrócenie we własnym zakresie. Wybrał Pan zwrot towaru, który został już zrealizowany.
19 paź 2023
25 maj 2023
22 maj 2023

Felgi przychodzą ubite

Felgi przyszły ubite, reklamacja nie została uznana a zamówienie z konta usunięte. Żenada
7 cze 2023
W przypadku stwierdzenia, że przesyłka została uszkodzona mechanicznie, potrzebny jest protokół szkody, który jest niezbędnym elementem, aby rozpocząć reklamację. Wielokrotnie informujemy o tym: - w opisie oferty - podczas składnia zamówienia - na dokumentach sprzedaży/potwierdzeniu sprzedaży (paragon) - e-mailach wysyłanych w trakcie realizacji zamówienia - w wiadomości sms - w regulaminie sklepu W przypadku braku spisania protokołu szkody, nie jesteśmy w stanie ustalić, gdzie doszło do uszkodzenia. Towar jest ubezpieczony w transporcie, ale niezbędny jest protokół, którego Pani nam nie dostarczyła.