Mayoral Polska- Logo - Opinie

Mayoral Polska

Opinie (118) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4626)

16 kwi 2023
Jestem b. zadowolona !!! bardzo szybka realizacja, otrzymane ubranka są dokładnie takie jak w opisie ! Żadnych niemiłych niespodzianek. W dodatku zdarzyło mi się zamówić dwa jednakowe komplety... odesłałam.... Tzn Pan odebrał bez opłaty z mojego domu i bez problemu otrzymałam zwrot kosztów. Super sprawa !

13 kwi 2023
beznadziejna firma kurierska,zmieniaja terminy doreczenia ,kurier nie nawiazuje kontaktu z klientem.Obecnie jestem na etapie szukania przesylki. Pisze o UPS-brak wspolpracy.

Opinie nt. sklepu Mayoral Polska

16 kwi 2023

Super !

AG
Anna G.
Konopnica
2 kwi 2023

Kombinezony dziewczęce

Zakupiłam kombinezony dziecięce dla 7 i 11 latki. Oba spełniły moje oczekiwania. Co prawda jeden oddałam lecz natychmiast zamówiłam taki sam o rozmiar większy. Zwrot odbywa się bezproblemowo. Nieco dłużej czeka się na dostarczenie nowego produktu. Bardzo polecam
16 maj 2023
Koszula spełnia oczekiwania Styl raczej nie elegancki tylko taki na luzie ponieważ trudno odprasować na idealnie gładką, ale tak z podwiniętymi rękawami jest świetna.
6 maj 2023
Wysoka jakość, oryginalne wzornictwo bucików i odzieży dla małych i większych elegantek. Profesjonalna oraz szybka realizacja zamówień.
17 kwi 2023

POLECAM

Polecam, kombinezon wart swojej ceny, pięknie wykonany, starannie, dokładnie. Rozmiar też zgodny. Jeszcze raz polecam.
JK
Joanna K.
25 maj 2023
Ubrania idealne pasują na córkę, mają ciekawe wzornictwo i są dobrej jakości. Doceniam też szybką wysyłkę zamówienia.
5 kwi 2023
Jakość i wykonanie na piątkę ! Bardzo ładna kolorystyka ubranek i dodatków szczególnie dla dziewczynek. Polecam !
6 cze 2023
Jestem bardzo zadowona z ubrań, są świetne gatunkowo, niepowtarzalne, kolorowe i idealne rozmiarowo. Polecam
RK
15 cze 2023
Ubranka dobrej jakości. Fajna kolorystyka. Podpowiedzi, które rzeczy pasują do siebie. Szybka dostawa.
GM
Gabriela M.
Parchatka
9 maj 2023
Terminowa dostawa wg otrzymanych wczesniej informacji.Towar dobrze zabezpieczony.Mój ulubiony dostawca.
5 cze 2023
Wszystko mi się podoba tylko uważam, ze wysyłka jest droga w porównaniu do innych sklepów
AŁ
Anna Ł.
Bytów
17 kwi 2023
Podobają mi się wasze modele ubranek dla dzieci. Dobre wykonanie, materiał, piękne wykończenia.
10 cze 2023

biały sweterek

Wybrany przeze mnie sweterek odpowiada podanemu rozmiarowi. Jest elegancki, podoba się dziecku.
4 cze 2023
Świetnie wykonane, dobre tkaniny. Uszyte tak, żeby się komfortowo zakładały i nosiły.
19 kwi 2023
Uwielbiam jakosc Mayoral, dbalosc o kazdy szczegol oraz szybka wysylke :)
5 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona. Jakość ubranek super oraz szybka dostawą.
24 maj 2023
Podoba mi się wysoka jakość produktów oraz ciekawe wzornictwo.
20 cze 2023
Szybka dostawa, świetna jakość ubrań, bezproblemowy zwrot.
3 cze 2023

Bardzo dobrze

Szybka dostawa . Produkty bardzo ładne i dobre jakościowo
25 kwi 2023

Prosty sposóbKasia…

Prosty sposób zamawiania,zwroty,b.dobrej jakości produkty.