profinamiot.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (517)

Ważny od: 13 cze 2017
profinamiot.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 paź 2023
Namiot na wszystkie imprezy organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, my kupowaliśmy na piknik. Namiot ekspresowy 3x6 z dwoma bokami, materiał świetny lekki, ścianki naszym zdaniem można prać w pralce, rozłożenie tak proste że we dwie daliśmy radę. Obsługa telefoniczna w firmie bardzo miła wyjaśni wszystko w razie problemów pomocna, wysyłka szybka. Po trzech dniach mieliśmy namiot u siebie. Zdjęcia z pierwszego rozłożenia. Polecamy. KGW Moszynianki

12 lip 2023
Szkielet namiotu w dniu dostawy wymagał nitowania w dwóch miejscach, bardzo słaba jakość plandeki i koszmarnie nieskuteczne śledzie.

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

8 gru 2023
Profesjonalizm i dbałość o kontakt z klientami.
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię.

Wspaniały namiot

Szybka obsługa namiot wygląda wspaniale
Dobry kontakt ze strony sprzedawcy
18 sty 2024
Dziekujemy i zapraszamy ponownie.
29 lis 2023
18 paź 2023
12 lis 2023
Namiot łatwy w montażu. 4 ściany dają możliwość zastosowania w różnych kombinacjach. Namiot wcześniej zakupiony 3x3 można łączyć z namiotem 3x6 i uzyskać 3x9. Polecam zakup innym.
KG
30 maj 2023
Kupuję dużo i jeszcze nigdy nie widziałam tak doskonale zapakowanej paczki! Przesyłka bardzo szybka, mimo iż jechała z zagranicy. Stawiam najwyższą notę!
2 maj 2023
Wszystko sprawnie i w szybkim czasie, namiot użytkuję dopiero kilka dni więc trudno o ocenę jego wytrzymałości, wygląd taki jak na zdjęciach.
13 maj 2023

Zamówienie Nr. 100521499

Zamówienie otrzymałem. Dziękuję
27 wrz 2023
Zamówiona szklarnia została przysłana wg wcześniejszych ustaleń,transport i opakowanie bez zarzutu,natomiast sama szklarnia jeszcze nie została zbudowana więc nie wiemy czy jest wszystko w porządku z częściami wewnątrz kartonów.
24 wrz 2023

solidny namiot

Namiot jest bardzo solidny, trochę czasu zajmuje jego rozłożenie, ale efekt jest zgony z opisem. Polecam
6 sie 2023

Solidny namiot ekspresowy

Dziękuję za sprawną obsługę. Namiot nam się bardzo podoba i całkiem dobrze się sprawdza. Polecam firmę!
10 paź 2023
Namiot stosujemy już parę miesięcy i jesteśmy super zadowolone! Konstrukcja lekka, ale stabilna. Panie nie mają problemu z transportem i rozstawianiem. Polecam firmę.
14 cze 2023

Namiot 3x4,5

Namiot rzeczywiście łatwo się rozkłada, może dla 2 osób jest to trochę trudniejsze, ale w 4 osoby trwa to około 5 minut. Składanie też bardzo płynne. Polecam produkt
14 cze 2023
Dziękujemy za opinię.
19 lis 2023

namiot biesiadny 5/10 m

Co prawda namiot jeszcze nie był rozstawiony - nie pora na biesiadowanie w namiocie, ale łatwo załatwione zamówienie, szybka dostawa, wszystko dobrze zapakowane
5 cze 2023
Szybki montaż i demontaż namiotu. Wybór ścian (z oknami lub bez okien). Jasny i przestronny. Jest zbyt ciężki (25 kg). Do przenoszenia potrzebne są dwie osoby.
5 cze 2023
Dziekujemy za dobrą opinię. Zgodnie z instrukcjami na naszej stronie internetowej zalecemy montaż Państwa namiotu ekspresowego w dwie osoby. Pozdrawiamy Zespól Profinamiot.