profinamiot.pl

Opinie (155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (518)

Ważny od: 13 cze 2017
profinamiot.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 paź 2023
Namiot na wszystkie imprezy organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, my kupowaliśmy na piknik. Namiot ekspresowy 3x6 z dwoma bokami, materiał świetny lekki, ścianki naszym zdaniem można prać w pralce, rozłożenie tak proste że we dwie daliśmy radę. Obsługa telefoniczna w firmie bardzo miła wyjaśni wszystko w razie problemów pomocna, wysyłka szybka. Po trzech dniach mieliśmy namiot u siebie. Zdjęcia z pierwszego rozłożenia. Polecamy. KGW Moszynianki

12 lip 2023
Szkielet namiotu w dniu dostawy wymagał nitowania w dwóch miejscach, bardzo słaba jakość plandeki i koszmarnie nieskuteczne śledzie.

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

Polecam sklep i pawilon ogrodowy Forest Superior

Wspaniały kontakt, produkt bardzo dobrze zabezpieczony na czas transportu i pełny profesjonalizm wykonania pawilonu od każdego jej elementu, aż po instrukcję, aby złożyć altanę i móc się nią cieszyć przez lata. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, trzeba tylko wszystko składać po kolei według instrukcji. Po złożeniu pawilon jest stabilny i pięknie się prezentuje. Bardzo się cieszę, że zakupu dokonałam w tym sklepie i jestem przekonana, że każdy będzie zadowolony zarówno z obsługi jak i zakupów. Serdecznie dziękuję Pani Klaudii za tak miły kontakt.
JJ

Pawilon ogrodowy

Bardzo ładny pawilon ,kupiliśmy wym 3x3,65 i wszystko pasuje ( dwie osoby szybko sobie poradzą ), każda śrubka i zaślepka wymierzona, stabilny i bardzo ładnie się prezentuje. Zasłonki i moskitiera to genialne rozwiązanie na chłodne wieczory.

Dobra jakość produktu i sprawna obsługa

Dobry kontakt z firmą. Możliwość wyjaśnienia wątpliwości. Pawilon 4x4 w kolorze drewna dobrej jakości. Brak problemu z montażem. Każda cześć ponumerowana. Dopasowanie poszczególnych elementów zadziwiająco dobre.
Szybka realizacja zamówienia. Produkt wysokiej jakości, kolejny z resztą 👍
Dostawa bez zastrzeżeń, produkt bardzo porządny, łatwy w montażu.
Super Polecam Wszystko zgodnie z opisem aukcji. Polecam
AP
Arek P.
ZGIERZ
Szybka realizacja zamówienia, dostawa na czas.
Prosta obsługa montarzu. Lekki produkt.
Sprawnie bez kłopotów
10 mar 2024
25 lut 2024
wszystko ok zamówienie i dostawa